СКОНТО ООД

Чепинец отпадна за купата на АФЛ след дузпи ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 24 Септември 2014 20:30

 
Играчите на Чепинец (в червено-синьо) и Чико (в жълто-оранжево) се срещнаха за Купата на АФЛ

Отборът на Чепинец (Велинград) приключи участието си в турнира за Купата на АФЛ. Велинградският състав отстъпи след изпълнение на дузпи срещу домакините от Чико (Бяга). В редовното време мачът не излъчи победител и завърши с равенство 2:2. 

Домакините от Бяга поведоха в двубоя срещу Чепинец с гол от дузпа в 12-та минута. В 25-та Славиян Костадинов изравни. Отново той в 42-та минута даде аванс на Чепинец за 1:2. В 63-та минута тимът на Чико вкараха за 2:2. При 11-метровите удари домакините демонстрираха по-точен мерник и с общ резултат 5:3 си осигуриха участие в областния финал на турнира.

Там съперник на Чико ще бъде отборът на Оборище (Панагюрище), който се класира напред, побеждавайки с 10:0 гостите от Балкан (Варвара).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.