СКОНТО ООД

Децата стартират на 19 септември, юношите - ден по-късно ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 17 Септември 2014 12:29

 
Спас Иванов - председател на ОС на БФС - Пазарджик

На 19 септември с 12 отбора ще стартира новото областно първенство при децата. Ден по-късно ще започнат срещите и в шампионата при юношите, обявиха от ОС на БФС - Пазарджик.

Съставът на Чепинец започва с домакински мачове и в двете възрасти. На 19-ти от 16:00 ч. детския отбор приема Марица (Белово). На 21-ви септември (неделя) от 11:00 ч. юношите на клуба излизат в първия си мач срещу гостите от Брацигово. Отборът на ПГГС "Христо Ботев" ще открие сезона с визита на Оборище (Панагюрище). Срещата на стадион "Орчо войвода" е насрочена за 20 септември (събота) от 10:30 ч.

Velsport24.com

ДЕЦА - 19 септември (петък) от 16:00 ч.

ФК"Батак" - Батак - ФК "Свобода-2011" - Пещера
ФК "Чико " - Бяга - ФК "Брацигово" - Брацигово
ФК "Локомотив" - Септември - ФК "Оборище" - Панагюрище
ФК "Чепинец" - Велинград - ФК "Марица" гр. Белово 
ФК "Левски-Ракитово" - Ракитово - ФК"Тракиец-2005" - Главиница
ФК"Балкан" - Варвара - ОФК "Бенковски-Пазарджик"

ЮНОШИ - 20 септември (събота) от 10:30 ч.

ФК"Оборище" - Панагюрище - ФК "ПГГС Христо Ботев " - Велинград
ФК "Сарая" - Сарая - ФК"Юнак" - Ивайло

21 септември (неделя) от 11:00 ч.
ФК "Чепинец" - Велинград - ФК "Брацигово" - Брацигово

30 септември (вторник) от 15:30 ч.

ФК "Балкан " - Варвара - ФК "Тракиец - 2005 " - Главиница

ФК "Стрелец" - Стрелча почива 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.