СКОНТО ООД

Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Септември 2014 00:56
 
Ветераните от велинградската плувна школа ще атакуват отличията на Държавното първенство

256 състезатели (166 мъже и 90 жени) от 14 клуба са заявили участие на започващото на предстоящото Държавно първенство по плуване за ветерани. Домакин на шампионата, който ще се проведе на 6 и 7 септември е Велинград.

Стартовете на големия басейн на Централния минерален плаж в събота ще започнат от 16:00 ч. Началото на състезателния ден в неделя пък  ще бъде поставено в 9:00 ч.

Организатори на първенството са БФ по плувни спортове, Българската мастърс федерация и велинградските плувни клубове Чепинец и Белмекен.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Заслужено признание за плувните клубове Чепинец и Белмекен 

Велинградчанка взe 6 титли и счупи 4 рекорда в плуването 

Плувците на Чепинец стартираха с 19 медала при ветераните

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.