СКОНТО ООД

Ясни са полуфиналистите за купа „Велинград“ при набор 2001 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Септември 2014 19:13
 
Отборите на Партизан (в тъмни екипи) и Славия (в бяло) продължават в полуфиналната фаза при набор 2001

Тимовете на Партизан (Белград), Славия (София), Черно море (Варна) и Ботев (Пловдив) остават в битката за купа „Велинград“ при набор 2001. Четирите тима се класираха за полуфиналите на провеждащия се първи международен детски турнир в курортния град.

Съставите на Партизан (Белград) и Славия (София) продължават напред, след като заеха първите две места в група „А“.

Сръбският отбор постигна 3 победи и финишира като лидер в група „А“ на надпреварата. Второто място остана за Славия. Столичани записаха победа, равенство и загуба, но това им бе напълно достатъчно, за да се класират в топ 4.

 
Софийският ДИТ Спорт (в оранжево-черно) и Черноморец (в синьо) ще спорят за позициите от 5-то до 8-мо място

В другата група головата разлика се оказа решаваща за лидерската позиция. С актив от 7 точки и по-добри показатели, първото място взе отборът на Черно море (Варна). Втори се нареди съставът на Ботев (Пловдив).

 
Черно море (в зелено-бели фланелки) и Ботев (в жълти) влязоха във финалната четворка на турнира във Велинград

Тимовете, завършили на третите и четвъртите места в двете предварителни групи пък ще играят за класиране от 5-то до 8-то място.

 
Съставите на Берое (в зелено-бяло) и Етър (във виолетово) завършиха съответно трети и четвърти в своята група

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

НАБОР 2001

Група „А“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Славия (София) – ДИТ Спорт (София) 1:0
Партизан (Белград, Сърбия) – Черноморец (Бургас) 9:1

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черноморец (Бургас) - ДИТ Спорт (София) 0:2
Партизан (Белград, Сърбия) – Славия (София) 1:0

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

ДИТ Спорт (София) - Партизан (Белград, Сърбия) 0:3
Черноморец (Бургас) - Славия (София) 0:0

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. Партизан (Белград, Сърбия) 13-1, 9
2. Славия (София) 1-1, 4
3. ДИТ Спорт (София) 2-4, 3
4. Черноморец (Бургас) 1-11, 1

Група „Б“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) 4:1
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 1:0

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1
Берое (Стара Загора) – Етър (Велико Търново) 3:2

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0
Етър (Велико Търново) - Черно море (Варна) 0:3

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. Черно море (Варна) 8-2, 7
2. Ботев (Пловдив) 4-1, 7
3. Берое (Стара Загора) 4-8, 3
4. Етър (Велико Търново) 2-7, 0


4 септември 2014 г. (четвъртък) 

Полуфинал №1
9:30 ч. - Партизан (Белград, Сърбия) - Ботев (Пловдив)

Полуфинал №2
11:00 ч. - Черно море (Варна) - Славия (София)

Мач за 5-6 място
15:00 ч. - ДИТ Спорт (София) - Берое (Стара Загора)

Мач за 7-8 място
16:30 ч. - Черноморец (Бургас) - Етър (Велико Търново)


5 септември 2014 г. (петък) 

Мач за 3-4 място
9:30 ч. – Загубил полуфинал №1 – Загубил полуфинал №2

Финал
11:00 ч. - Победител в полуфинал №1 – Победител в полуфинал №2

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Велинград посрещна силен детски турнир 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 149 посетителя в сайта

Приятели

. .
.