СКОНТО ООД

Ясни са полуфиналистите за купа „Велинград“ при набор 2001 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Септември 2014 20:13
 
Отборите на Партизан (в тъмни екипи) и Славия (в бяло) продължават в полуфиналната фаза при набор 2001

Тимовете на Партизан (Белград), Славия (София), Черно море (Варна) и Ботев (Пловдив) остават в битката за купа „Велинград“ при набор 2001. Четирите тима се класираха за полуфиналите на провеждащия се първи международен детски турнир в курортния град.

Съставите на Партизан (Белград) и Славия (София) продължават напред, след като заеха първите две места в група „А“.

Сръбският отбор постигна 3 победи и финишира като лидер в група „А“ на надпреварата. Второто място остана за Славия. Столичани записаха победа, равенство и загуба, но това им бе напълно достатъчно, за да се класират в топ 4.

 
Софийският ДИТ Спорт (в оранжево-черно) и Черноморец (в синьо) ще спорят за позициите от 5-то до 8-мо място

В другата група головата разлика се оказа решаваща за лидерската позиция. С актив от 7 точки и по-добри показатели, първото място взе отборът на Черно море (Варна). Втори се нареди съставът на Ботев (Пловдив).

 
Черно море (в зелено-бели фланелки) и Ботев (в жълти) влязоха във финалната четворка на турнира във Велинград

Тимовете, завършили на третите и четвъртите места в двете предварителни групи пък ще играят за класиране от 5-то до 8-то място.

 
Съставите на Берое (в зелено-бяло) и Етър (във виолетово) завършиха съответно трети и четвърти в своята група

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

НАБОР 2001

Група „А“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Славия (София) – ДИТ Спорт (София) 1:0
Партизан (Белград, Сърбия) – Черноморец (Бургас) 9:1

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черноморец (Бургас) - ДИТ Спорт (София) 0:2
Партизан (Белград, Сърбия) – Славия (София) 1:0

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

ДИТ Спорт (София) - Партизан (Белград, Сърбия) 0:3
Черноморец (Бургас) - Славия (София) 0:0

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. Партизан (Белград, Сърбия) 13-1, 9
2. Славия (София) 1-1, 4
3. ДИТ Спорт (София) 2-4, 3
4. Черноморец (Бургас) 1-11, 1

Група „Б“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) 4:1
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 1:0

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1
Берое (Стара Загора) – Етър (Велико Търново) 3:2

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0
Етър (Велико Търново) - Черно море (Варна) 0:3

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. Черно море (Варна) 8-2, 7
2. Ботев (Пловдив) 4-1, 7
3. Берое (Стара Загора) 4-8, 3
4. Етър (Велико Търново) 2-7, 0


4 септември 2014 г. (четвъртък) 

Полуфинал №1
9:30 ч. - Партизан (Белград, Сърбия) - Ботев (Пловдив)

Полуфинал №2
11:00 ч. - Черно море (Варна) - Славия (София)

Мач за 5-6 място
15:00 ч. - ДИТ Спорт (София) - Берое (Стара Загора)

Мач за 7-8 място
16:30 ч. - Черноморец (Бургас) - Етър (Велико Търново)


5 септември 2014 г. (петък) 

Мач за 3-4 място
9:30 ч. – Загубил полуфинал №1 – Загубил полуфинал №2

Финал
11:00 ч. - Победител в полуфинал №1 – Победител в полуфинал №2

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Велинград посрещна силен детски турнир 

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.