СКОНТО ООД

Предстои 19-то издание на купа "Сивен" ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Август 2014 10:29
 
Купа "Сивен" отново ще събере елитни състезатели по трасето Юндола - Белмекен

На 23 август от 10:00 ч. от центъра на Юндола ще бъде даден старта на 19-то издание на лятната купа с ролкови ски "Сивен". Финалът е пред високопланинския спортен комплекс "Белмекен". Мъжете, младежите U-23 и U-20 ще премерят сили на 19 км дистанция. Масовият старт е на 1375 метра надморска височина, а финалната линия е на 1970 метра.

Организаторите от СИВЕН България, Община Велинград и ВСК "Белмекен" са подготвили трасета на 9 км за жените, девойките U-23 и U-20 и юношите старша възраст, както и на 5 км за юноши младша, девойки старша и младша, момичета и момчета младша и старша възраст и ветерани.

Церемонията по награждаването на участниците е от 12:00 часа пред спортния комплекс на Белмекен. Очаква се в стартовете в отделните възрастови група да се включат състезатели от Русия и Украйна, както и спортисти от най-добрите ски клубове у нас. Осигурени са купи за шампионите при мъжете и жените, както и материални награди за призьорите във всички възрастови групи.

Състезанието за купа "Сивен" ще бъде обезпечено от представители на Съдийската ски колегия във Велинград с председател Мильо Манушов.

Филип УСТАБАШИЕВ

Още по темата: 

Руснак грабна купа "Сивен 2013" с рекорд 

Олимпийски шампион стартира за купа „Сивен” 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 85 посетителя в сайта

Приятели

. .
.