СКОНТО ООД

Чепинец започва на 22 юли, договори 5 контроли ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 20 Юли 2014 17:56
 
Ивайло Цветков

Съставът на Чепинец ще стартира на 22 юли своята подготовка за новия сезон в Югозападната „В“ група, съобщиха за velsport24.com от спортно-техническия щаб на клуба. Тренировъчните занимания ще се водят на стадиона в столичния квартал „Требич“.

Очаква се към отбора да се присъединят две нови попълнения – Антон Вергилов от Оборище (Панагюрище) и Ивайло Цветков от Миньор (Перник).

Вече са договорени 5 контролни срещи с отбори от Югозападната трета дивизия.

На 23 юли Чепинец ще има за противник бившия член на „Б“ група – Витоша (Бистрица). На 26-ти тимът ще премери сили със Спортист (Своге), а за 29 юли е предвиден спаринг с тима на Миньор (Перник).

На 2 август футболистите на Чепинец ще играят със Сливнишки герой (Сливница). За 6 август пък е насрочена проверката с обора на Струмска слава (Радомир).  На този етап не е уреден съперник за датата 9 август.

Шампионатът в Югозападната „В“ група ще бъде открит на 17 август.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.