СКОНТО ООД

“Импулс” покори Албена ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 09 Юли 2009 01:43

Рекордните 21 велинградски двойки се състезаваха край морето

КСТ “Импулс” – Велинград завърши блестящо сезона и бе определен за категорично за най-добрия български клуб в момента. В последното си и много отговорно изпитание преди лятната пауза – Държавното първенство “Албена 2009” велинградските двойки спечелиха общо 6 ценни отличия.
Освен като клуб №1 в страната, „Импулс” бе лидер и по още 1 показател. Той бе представен от най-много танцови двойки на първенството – общо 21.
Равносметката за велинградския клуб от Държавното първенство е 1 златен, 2 сребърни и 3 бронзови медала. Нашите представители записаха още няколко престижни класирания -  четвърто,  пето и 2 шести места от финалите на ДП. Ето и всички призьори в отделните възрастови групи:

Младежи (многобой)
1-во място – Ганев/Гаджева
3-то - Гръчки/Димова
7-ми - Йовчев/Йовчева
8-ми - Райков/Петрова 
9-ти - Минчев/Думанова
Юноши старша (стандарт)
2-ро място - Стефанин/Макнева
3-то - Дулев/Пандева
6-ти - Христов/Косева
Състезатели над 19 години
3-то място - Василев/Петкова
5-ти - Найденов/Гладченко
10-ти - Мехмедов/Динчева
Деца до 9 г. (многобой)
7-ми - Даскалов/Енчева
Деца до 11 години (многобой)
2-ро място - Вардев/Бормалийска
4-ти - Дончев/Зеленогорова
Юноши младша възраст (ЛА)
5-ти - Караджов/Виделова
6-ти - Иванов/Баева

 Шампионската двойка на "Импулс" от Албена 2009 - Вероника Гаджева и Георги Ганев

В международния турнир (2-3.07.2009 г.), който е валиден за световната ранглиста,  най-добри резултати записаха:

Деца до 11 години (ЛА и СТ)
Вардев-Бормалийска (7-ми и 2-ри)
Дончев-Зеленогорова (4-ти и 7-ми)
Юноши младша възраст (СТ)
Караджов-Виделова (12-ти)
Юноши младша възраст (ЛА)
Иванов-Баева (16-ти) 
Караджов-Виделова (20-ти)
Юноши старша възраст (СТ)
Стефанин-Макнева (1-ви)
Дулев-Пандева (5-ти)
Юноши старша възраст (ЛА)
Йорданов-Марвакова (1-ви)
Стефанин-Макнева (5-ти)
Младежи (ЛА)
Ганев-Гаджева (3-ти)
Младежи (СТ)
Ганев-Гаджева (4-ти)
Стефанин-Макнева (6-ти)
Йовчев-Йовчева (7-ми)
Райков-Петрова (8-ми)
IDSF INTRNATIONAL OPEN (ЛА)
Василев-Петкова (14-ти) 
Мехмедов-Динчева (22-ри)
IDSF INTERNATIONAL OPEN (СТ)
Гръчки-Димова (15-ти)
Йовчев-Йовчева (30-ти)
Златарев-Георгиева (34-ти)

Управителния съвет, треньорското ръководство, съподвижниците и фенове на КСТ “Импулс” - Велинград благодарят за положения неимоверен труд на всички състезатели, като им желаят ползотворна и щастлива почивка преди началото на новия сезон!!!

 * VELSPORT24.com изказва благодарност към ръководството на КСТ "Импулс" - Велинград за предоставеният снимков материал от Албена

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.