СКОНТО ООД

Чепинец взе битката за Велинград с 5:2 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Май 2014 20:52
 
Краси Кючуков (в червено-синьо) и Асен Илиев (в зелено) в епизод от местното дерби при юношите

Чепинец спечели и второто градско дерби през този сезон в областното първенство за юноши. След есенния си успех с 3:2, този път тимът спечели с 5:2 срещу съгражданите си от отбора на ПГГС „Христо Ботев“. Двубоят първоначално трябваше да се играе на 5 май, но заради участието на "горските" на ученическите финали в Етрополе бе отложен с 10 дни.

Герой за Чепинец в мача стана Александър Шабанов - Шаби, който вкара 4 от попаденията за успеха на символичните домакини. Щурмовакът бе точен на 2 пъти преди почивката - в 9-та и 33-та минута. През втората част Шабанов, който игра за последно с юношеския екип, добави още две попадения на своята сметка, разписвайки се в 55-та и 74-та. 

 
Александър Шабанов (в червено-синьо) отбеляза четири от головете за успеха на Чепинец

В 85-та минута ПГГС „Христо Ботев“ върна един гол чрез заслужилия висока оценка от тима на "горските" - Назми Джамали, който вкара от статично положение. В 87-та един от основните голмайстори на детския шампионат - Алекс Бекташев прехвърли ефектно с глава вратаря Кирил Сидеров за 5:1. Крайното 5:2 в 89-та минута с неспасяем удар оформи Иван Алексиев.

Вторият в историята мач между двата клуба бе проследен от близо 300 зрители на градския стадион в курортния град. Феновете на елитната горска гимназия, по традиция бяха предвождани от директора на учебното заведение – инж. Стефан Шулев.
 
Състав на "Чепинец": Иван Гълъбов, Николай Тихов, Петър Даскалов, Красимир Кючуков (56 м. - Тото Перчелиев), Владимир Костов, Мирослав Алендаров, Илко Петаков - кап. (70 м. - 20. Исуф Качаков), Георги Касянов (60 м. - Мариан Есев), Александър Шабанов, Ангел Костандовски, Георги Ангелов (74 м. - Алекс Бекташев). Ст. треньор - Митко Ваклинов
 
Състав на ПГГС "Христо Ботев": Кирил Сидеров - кап., Борислав Бачов, Мехмед Мастев, Валентин Кичиков, Муса Дъбев, Иван Алексиев, Людмил Кехайов, Исинко Влакнов (60 м. - Мустафа Корутов), Садат Картълов (22 м. - Цветелин Тодоров), Назми Джамали, Асен Илиев (83 м. - Стоян Юруков)Ст. треньор - Димитър Муртин
 
 
Голмайстори: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0 - Александър Шабанов (9, 33, 55, 74), 4:1 - Назми Джамали (85), 5:1 - Алекс Бекташев (87), 5:2 - Иван Алексиев (89).
 
Жълти картони:  Ангел Костандовски (Чепинец), Асен Илиев (ПГГС).
 
Главен съдия - Мариян Дойчев (Пазарджик);
Асистент 1 - Александър Ваклинов (Хаджиево);
Асистент 2 - Христо Андреев (Мирянци);
Делегат на БФС - Спас Иванов (Пазарджик).
 
Стадион "Чепинец" - 300 зрители.  
Георги БЕЛЕВ
 
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.