СКОНТО ООД

НА ЖИВО: Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Май 2014 16:58
 

Екипът на Velsport24.com ще проследи всичко най-интересно от срещата от Югозападната "В" АФГ между отборите на Чепинец (Велинград) и Спортист (Своге). Домакините се на 10-то място преди този кръг с 32 точки, докато съставът на Спортист е 13-ти в таблицата с 28.

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените!

НАЧАЛО НА МАЧА!!! Срещата Чепинец - Спортист започна точно в 17:00 ч. Начален съдийски сигнал на рефера Иван Иванов от София.

2 м. - страхотен пропуск за гостите, Петко Петков стреля с глава, но топката се отбива от напречната греда и излиза в аут.

8 м. - жълт картон за Христо Сталев от Чепинец.

13 м. - жълт картон за Петко Петков от Спортист.

25 м. - Христо Сталев с майсторски удар открива в полза на велинградчани - 1:0.

27 м. - Христо Спасов по подобие на Сталев с шут извън наказателното поле отново не оставя шанс на вратаря на гостите Мартин Методиев - 2:0.

37 м. - добра реакция на вратаря на домакините Станислав Томов.

39 м. - играта напуска Александър Михайлов, като на негово място в тима на Спортист влиза Владимир Василев.

2 минути добавено време на първата част.

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 2:0

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

55 м. - Кристиян Николаев бележи за гостите и връща интригата в мача - 2:1.

68 м. - Христо Спасов сам срещу Методиев е точен за 3:1.

80 м. - Христо Сталев покачва на 4:1.

КРАЙ НА МАЧА!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

КР
Чепинец (Вел)4:1Спортист (Своге)
КР
Велбъжд (Кн)2:4Оборище (Пан)
КР
Перун (Кресна)3:1Балкан (Варвара)
КРОФК Пирин (Блгр)3:0Вихрен (Санд)
КРСтрумска слава2:0Беласица (Пч)
КРМеста (Хд)3:1Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)
СЛГерманея (Сб)3:0Септември (Сф)

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - резултати след първите полувремена

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

ППЧепинец (Вел)2:0Спортист (Своге)
ППВелбъжд (Кн)1:2Оборище (Пан)
ПП
Перун (Кресна)2:1Балкан (Варвара)
ППОФК Пирин (Блгр)1:0Вихрен (Санд)
ППСтрумска слава1:0Беласица (Пч)
ППМеста (Хд)1:0Сливнишки герой
ППМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)

ФК „Чепинец“ (Велинград): 12. Станислав Томов, 21. Георги Гайдаров жк-48 (55 м. - 3. Светослав Иванов жк-62), 2. Лъчезар Младенов жк-60, 16. Васко Цоклинов, 14. Николай Байраков жк-73 /кап/, 22. Илия Иванов, 8. Милен Иванов, 18. Петър Лаков (73 м. - 17. Александър Вучков жк-85), 9. Христо Сталев жк-9, 5. Атанас Христов, 10. Христо Спасов (80 м. - 20. Мартин Стефанов).

Неизползвани резерви: 1. Кристиян Дяков, 4. Симеон Атанасов, 7. Георги Божанов, 11. Мартин Маринов. 

ФК „Спортист“ (Своге): 12. Мартин Методиев, 2. Борислав Петров, 14. Кристиян Николаев, 5. Мартин Костов, 3. Цветан Антов /кап/, 22. Даниел Шмедин (82 м. - 6. Антоан Асенов), 10. Дарио Стоичков, 4. Богомил Богомилов, 7. Емануил Иванов жк-75, 21. Александър Михайлов (39 м. - 15. Владимир Василев), 19. Петко Петков жк-14.

Неизползвани резерви: 1. Боян Василев, 8. Виктор Рангелов, 9. Денислав Димитров, 11. Александър Александров, 17. Методи Цветанов. 

Голмайстор: 1:0 - Христо Сталев (25), 2:0 - Христо Спасов (27), 2:1 - Кристиян Николаев (55), 3:1 - Христо Спасов (68), 4:1 - Христо Сталев (80). 

Главен съдия – Иван Иванов (София);
Асистент 1 – Кирил Попов (София);
Асистент 2 – Красимир Миланов (София);
Резервен съдия – Невелин Гугутков (Септември);
Делегат на БФС – Спас Иванов (Пазарджик).

Стадион „Чепинец“, Велинград – 200 зрители.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.