СКОНТО ООД

Челен сблъсък на фаворити в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Юни 2009 17:30
 Стадион „Ботев” в Ихтиман ще бъде арена на здрава битка за влизане във „В” група

Бенковски (Пазарджик) срещу Витоша (Долна Диканя) е най-интересният и завързан мач от квалификациите за влизане в Югозападната „В” група това лято. Двата тима не крият амбициите си да играят в трета дивизия, но по волята на жребия един от тях ще остане в регионалните групи.

Директният сблъсък между Бенковски (Пз) и Витоша (ДД) ще се изиграе в сряда (24 юни) от 18 часа на стадион „Ботев” в Ихтиман.

Двубоят се очаква да премине при огромен зрителски интерес, а в Пазарджик стягат масово нашествие на фенове на „Беки”.

В другите две срещи съотношението на силите е далеч по-неравностойно.

На стадион „Металург” в Перник столичният тим на Нови Искър е считан за фаворит срещу култовия шампион на Кюстендилско – Рилски орли (Бистрица).

Без големи шансове според специалистите е и съставът на Искра (Искрец), който ще има за съперник Перун (Кресна) на стадиона в Радомир.

24 юни (сряда) от 18 часа

На стадион „Ботев” в Ихтиман

Бенковски (Пазарджик) – Витоша (Долна Диканя)

На стадион „Градски” в Радомир

Перун (Кресна) – Искра (Искрец)

На стадион „Металург” в Перник

Рилски орли (Бистрица) – Нови Искър

Победителите в трите срещи ще спечелят правото от следващия сезон да играят в първенството на Югозападната „В” АФГ.

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за определяне на победителя.

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.