СКОНТО ООД

Оборище не сбърка и във Варвара ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Март 2014 10:30

 
Играчите на Оборище (в зелено) взеха трите точки на стадион "Балкан" във Варвара

Пета шампионатна победа през пролетта в Югозападната „В” група постигна тимът на Оборище (Панагюрище). „Воеводите” спечелиха визитата си на Балкан (Варвара) с 3:1.

Гостите поведоха след четвърт час игра с 2:0. В 11-та минута Николай Иванов откри за панагюрци, а в 15-та Владимир Каптиев отбеляза втори гол за Оборище.

След почивката двата отбора си размениха по едно попадение. В 49-та минута Владимир Каптиев се разписа за трети път във вратата, пазена от Милен Петракиев за 3:0. Голът на честта за Балкан вкара резервата Стефан Лачов в 72-та минута.

Регионалният сблъсък на стадион „Балкан” събра близо 800 фенове. За тима на Оборище викаха около 100 привърженици.

Георги БЕЛЕВ

Състав на „Балкан”: 1. Милен Петракиев, 2. Васил Геров, 6. Борислав Петров жк-23, 15. Павел Велов (27 м. – 18. Илиян Панчев), 3. Димитър Гегов, 16. Христо Петров, 11. Евгени Шолев (46 м. -  7. Атанас Трендафилов), 10. Атанас Иванов (60 м. – 9. Стефан Лачов), 19. Атанас Велев, 20. Георги Василев, 13. Димитър Стоянов.
Неизползвани резерви: 12. Нено Вергов, 17. Иван Чушков, 4. Иван Камов.

Състав на „Оборище”: 12. Мартин Минев, 15. Илиян Енчев, 10. Георги Иванов, 24. Кирил Брестовички, 22. Антон Вергилов, 13. Никола Иванов, 18. Владимир Каптиев, 20. Николай Манчев (89 м. – 14. Николай Кузманов), 17. Михаил Петров, 7. Николай Иванов (85 м. – 23. Филип Чипчев), 9. Георги Чакъров жк – 46 (61 м. – 8. Обаси Окечукво).
Неизползвани резерви: 1. Димитър Грабчев, 11. Георги Нетов, 21. Алил Карадашев, 45. Деян Борисов.

Голмайстори: 0:1 – Николай Иванов (11 м.), 0:2 – Владимир Каптиев (15 м.),  0:3 – Владимир Каптиев (49 м.), 1:3 – Стефан Лачов (72 м.).

Главен съдия – Мартин Стоименов (София)
Асистент 1 – Димитър Русев (София)
Асистент 2 – Владимир Велев (София)
Резервен съдия – Станислав Апостолов (Стамболийски)
Делегат на БФС – Марио Калпушков (София)

Стадион „Балкан” – 800 зрители.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00      Хебър II (Пз)-:-Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.