СКОНТО ООД

Оборище не сбърка и във Варвара ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Март 2014 09:30

 
Играчите на Оборище (в зелено) взеха трите точки на стадион "Балкан" във Варвара

Пета шампионатна победа през пролетта в Югозападната „В” група постигна тимът на Оборище (Панагюрище). „Воеводите” спечелиха визитата си на Балкан (Варвара) с 3:1.

Гостите поведоха след четвърт час игра с 2:0. В 11-та минута Николай Иванов откри за панагюрци, а в 15-та Владимир Каптиев отбеляза втори гол за Оборище.

След почивката двата отбора си размениха по едно попадение. В 49-та минута Владимир Каптиев се разписа за трети път във вратата, пазена от Милен Петракиев за 3:0. Голът на честта за Балкан вкара резервата Стефан Лачов в 72-та минута.

Регионалният сблъсък на стадион „Балкан” събра близо 800 фенове. За тима на Оборище викаха около 100 привърженици.

Георги БЕЛЕВ

Състав на „Балкан”: 1. Милен Петракиев, 2. Васил Геров, 6. Борислав Петров жк-23, 15. Павел Велов (27 м. – 18. Илиян Панчев), 3. Димитър Гегов, 16. Христо Петров, 11. Евгени Шолев (46 м. -  7. Атанас Трендафилов), 10. Атанас Иванов (60 м. – 9. Стефан Лачов), 19. Атанас Велев, 20. Георги Василев, 13. Димитър Стоянов.
Неизползвани резерви: 12. Нено Вергов, 17. Иван Чушков, 4. Иван Камов.

Състав на „Оборище”: 12. Мартин Минев, 15. Илиян Енчев, 10. Георги Иванов, 24. Кирил Брестовички, 22. Антон Вергилов, 13. Никола Иванов, 18. Владимир Каптиев, 20. Николай Манчев (89 м. – 14. Николай Кузманов), 17. Михаил Петров, 7. Николай Иванов (85 м. – 23. Филип Чипчев), 9. Георги Чакъров жк – 46 (61 м. – 8. Обаси Окечукво).
Неизползвани резерви: 1. Димитър Грабчев, 11. Георги Нетов, 21. Алил Карадашев, 45. Деян Борисов.

Голмайстори: 0:1 – Николай Иванов (11 м.), 0:2 – Владимир Каптиев (15 м.),  0:3 – Владимир Каптиев (49 м.), 1:3 – Стефан Лачов (72 м.).

Главен съдия – Мартин Стоименов (София)
Асистент 1 – Димитър Русев (София)
Асистент 2 – Владимир Велев (София)
Резервен съдия – Станислав Апостолов (Стамболийски)
Делегат на БФС – Марио Калпушков (София)

Стадион „Балкан” – 800 зрители.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.