СКОНТО ООД

Чепинец няма спирка, Спасов реши уравнението с Вихрен ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Март 2014 19:24
 
Петър Лаков от Чепинец (с топката) е следен от капитана на Вихрен Емил Тренков в мача между двата тима

Отборът на Чепинец пречупи с 1:0 гостите от Вихрен (Сандански) в мач от Югозападната „В“ група. Велинградчани добавиха третата си победа през пролетния дял от шампионата.

Неделната среща в курортния град бе решена с гол от дузпа в 73-та минута на щатния реализатор Христо Спасов. Нападателят от Дорково бе фаулиран в наказателното поле от стража на Вихрен Петър Палаханов и главният рефер Георги Андреев посочи бялата точка. Вратарят на „гладиаторите“ пък бе изгонен от арбитъра за преодотвратяване на голова възможност.

 
Георги Божанов (с топката) записа 80 минути при победата срещу Вихрен (Сандански)

Преди това, още в 7-та минута на мача Петър Лаков от Чепинец тресна гредата. В 68-та съотборникът му Георги Божанов проби отляво и намери Христо Спасов, но ударът на последния бе слаб и Палаханов улови.

 
Велинградската отбрана действа стабилно и сведе до минимум шансовете на гостите

Съставът на Вихрен пък не успя да изненада вратаря-дебютант за Чепинец в тази среща - Кристиян Дяков. Двата тима изнесоха коректен мач, който не затрудни добре подготвения столичен арбитър Георги Андреев и асистентите му.

Георги БЕЛЕВ

ФК „Чепинец“ (Велинград): 1. Кристиян Дяков, 16. Георги Гайдаров, 5. Стоян Тодоров, 2. Лъчезар Младенов, 17. Радомир Ников (58 м. - 4. Борислав Драгиев), 21. Илия Иванов /кап/, 18. Петър Лаков, 7. Георги Божанов (81 м. – 11. Мартин Маринов), 22. Александър Вучков (73 м. – 20. Симеон Атанасов), 9. Христо Сталев, 10. Христо Спасов жк-85.

Неизползвани резерви: 12. Станислав Томов, 3. Атанас Христов, 14. Васко Цоклинов, 15. Милен Иванов.

ФК „Вихрен“ (Сандански): 1. Петър Палаханов чк-71, 6. Николай Стоилков жк-85, 4. Благой Атанасов, 18. Емил Тренков жк-40 /кап/, 14. Илиян Панчев, 22. Костадин Ил. Николов (41 м. – 16. Васил Ташев), 10. Атанас Атанасов, 7. Костадин Анд. Николов (72 м. – 12. Методи Павлов), 9. Александър Русков (55 м. – 19. Васил Захариев), 8. Ромео Николов, 11. Петър Мицев.

Неизползвани резерви: 2. Лазар Янкулов, 3. Марин Георгиев, 17. Петър Стоянов, 21. Костадин Гърков.

Голмайстор: 1:0 – Христо Спасов (73 м. – наказателен удар).

Главен съдия – Георги Андреев (София);
Асистент 1 – Георги Великов (София);
Асистент 2 – Красимир Миланов (София);
Резервен съдия – Невелин Гугутков (Септември);
Делегат на БФС – Асен Николов (Пазарджик).

Стадион „Чепинец“, Велинград – 250 зрители.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСлавия II (Сф)1:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:0Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)2:0Величково
КРСарая2:3Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛЛевски (Рак)3:0Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)29-532
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Славия II (София)28-1430
 17 Оборище (Панагюрище)29-2930
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)13+716
6Оборище II (Панагюрище)13-1714
7Левски (Паталеница)13-613
8
Сарая13-1712
9
Вихър (Ветрен)13-1610
10Величково13-336
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Левски (Ракитово)21-5715
17Тракиец (Главиница)21-3914
18
Юнак (Ивайло)21-617

Кой е тук?

В момента има 82 посетителя в сайта

Приятели

. .
.