СКОНТО ООД

Крайно класиране в Югозападната "В" група, сезон 2013-14 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 31 Май 2014 20:41
 

Ю Г О З А П А Д Н А  "В"  А Ф Г

сезон 2013/14 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

 

ОТБОР

М

П

Р

З

ГОЛ. Р.

Т

1.

ОФК Пирин (Благоевград)

30

25

4

1

87

6

79

2.

Перун (Кресна)*

30

21

7

2

47

15

70

3.

Оборище (Панагюрище)

30

22

2

6

63

26

68

4.

Миньор (Перник)

30

19

4

7

63

19

61

5.

Сливн. герой (Сливница)

30

18

6

6

56

25

60

6.

Вихрен (Сандански)

30

13

1

16

37

34

40

7.

ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)

30

11

5

14

36

52

38

8.

Балкан (Варвара)

30

11

4

15

34

46

37

9.

Беласица (Петрич)

30

11

4

15

32

37

37

10.

Струмска слава (Радомир)

30

10

5

15

36

36

35

11.

Велбъжд (Кюстендил)

30

10

3

17

38

60

33

12.

Германея (Сапарева баня)

30

9

5

16

30

40

32

13.

Места (Хаджидимово)

30

8

8

14

23

51

32

14.

Спортист (Своге)

30

9

3

18

32

60

30

15.

Ботев (Ихтиман)

30

7

7

16

24

47

28

-

Септември (София)**

30

2

0

28

9

93

3

* Лицензът за участие на ФК Перун (Кресна) се използва от ФК Септември (Симитли).

** От актива на ФК Септември (София) първоначално са отнети 3 точки заради второ неявяване в мач от първенството, а по-късно отборът е изваден с решение на СТК от състава на ЮЗ "В" АФГ.

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

25 март 2023 г. (събота) - 15:00 ч.

КРФК Кюстендил2:0Чавдар (Етр)
КРСептември (Сим)0:1Сливн. герой
КРВихрен (Санд)2:0Банско тиим
КРОФК Костинброд0:1Балкан (Бот)

31 март 2023 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-ЦСКА II (Сф)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

25 март 2023 г. (събота) - 15:00 ч.

КР Оборище (Пан)2:3Ботев (Ихт)
КРРилски спортист2:1Левски Раковски (Сф)
КРПирин (Разлог)0:0Септември II (Сф)
ОТЛЛевски II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
КРНадежда (Добр)0:0Пирин (ГД)

30 март 2023 г. (четвъртък) - 17:00 ч.

17:00Гранит (Владая)-:-Славия II (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - I кръг

25 март 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:1Левски (Пат)
КРХебър II (Пз)6:1Величково
КРБрацигово1:1Сарая

26 март 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРМарица (Белово)1:0Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)1:0Оборище II (Пан)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - I кръг

25 март 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КР    Спартак (Пещ)1:0Вихър (Ветрен)

26 март 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:0Лозен
КРСпартак (Кал)1:1Звезда (Семчиново)
КРЛокомотив (Септ)4:1Тракия (Пз)
 Юнак (Ивайло)-почива

Обл. п-во за деца - X кръг

26 март 2023 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Оборище (Пан)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)9+2224
 2 ФК Кюстендил10+619
3Вихрен (Сандански)10+418
4Чавдар (Етрополе)10+316
 5 ОФК Костинброд10-213
6Балкан (Ботевград)10-511
7Банско тиим10-511
8
Сливнишки герой (Сливница)10-1411
9ЦСКА II (София)9 09
10
Септември (Симитли)10-96
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Рилски спортист (Самоков)12+1728
 12 Оборище (Панагюрище)12+623
13Славия II (София)11+721
14Ботев (Ихтиман)12+621
 15 Септември II (София)12+1020
16Левски II (София)11+517
17Пирин (Разлог)12+117
18
ЦСКА 1948 III (София)11-214
19Левски Раковски (София)12-1013
20
Пирин (Гоце Делчев)12-1110
21Гранит (Владая)11-109
22Надежда (Доброславци)12-195
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)9+2324
 2 Брацигово9+1223
3Хебър II (Пазарджик)9+3020
4Чепинец (Велинград)91119
 5 Марица (Белово)9-515
6Чико-Бунара (Бяга)9+313
7Сарая9-187
8
Левски (Паталеница)9-176
9
Величково9-193
10Оборище II (Панагюрище)9-181
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)19-2024
12 Спартак (Калугерово)19-3317
13Спартак (Пещера)19-5217
14Тракиец (Главиница)19-4215
 15 Лозен17-3312
16Звезда (Семчиново)17-3210
17Вихър (Ветрен)17-4610
18
Юнак (Ивайло)18-478
19
Тракия (Пазарджик)17-396
  

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.