СКОНТО ООД

Крайно класиране в Югозападната "В" група, сезон 2013-14 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 31 Май 2014 19:41
 

Ю Г О З А П А Д Н А  "В"  А Ф Г

сезон 2013/14 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

 

ОТБОР

М

П

Р

З

ГОЛ. Р.

Т

1.

ОФК Пирин (Благоевград)

30

25

4

1

87

6

79

2.

Перун (Кресна)*

30

21

7

2

47

15

70

3.

Оборище (Панагюрище)

30

22

2

6

63

26

68

4.

Миньор (Перник)

30

19

4

7

63

19

61

5.

Сливн. герой (Сливница)

30

18

6

6

56

25

60

6.

Вихрен (Сандански)

30

13

1

16

37

34

40

7.

ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)

30

11

5

14

36

52

38

8.

Балкан (Варвара)

30

11

4

15

34

46

37

9.

Беласица (Петрич)

30

11

4

15

32

37

37

10.

Струмска слава (Радомир)

30

10

5

15

36

36

35

11.

Велбъжд (Кюстендил)

30

10

3

17

38

60

33

12.

Германея (Сапарева баня)

30

9

5

16

30

40

32

13.

Места (Хаджидимово)

30

8

8

14

23

51

32

14.

Спортист (Своге)

30

9

3

18

32

60

30

15.

Ботев (Ихтиман)

30

7

7

16

24

47

28

-

Септември (София)**

30

2

0

28

9

93

3

* Лицензът за участие на ФК Перун (Кресна) се използва от ФК Септември (Симитли).

** От актива на ФК Септември (София) първоначално са отнети 3 точки заради второ неявяване в мач от първенството, а по-късно отборът е изваден с решение на СТК от състава на ЮЗ "В" АФГ.

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.