СКОНТО ООД

Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Февруари 2014 22:06

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

17.02.2014 г.(понеделник)

13:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:3

17.02.2014 г.(понеделник)

15:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 1:1

18.02.2014 г.(вторник)

13:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Иван Вазов” - Пашови

 11:1

19.02.2014 г.(сряда)

13:30

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:7

19.02.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 2:0

20.02.2014 г.(четвъртък)

13:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 0:9

21.02.2014 г.(петък)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 8:1

21.02.2014 г.(петък)

15:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 5:0

24.02.2014 г.(понеделник)

13:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ОУ ”Иван Вазов” - Пашови

 3:0 (сл.)

26.02.2014 г.(сряда) - ФИНАЛ

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 0:5

 Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2014 г.(понеделник)

15:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 4:1

25.02.2014 г.(вторник)

13:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:5

25.02.2014 г.(вторник)

15:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 7:1

26.02.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 5:0

27.02.2014 г.(четвъртък)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

3:0 сл.

27.02.2014 г.(четвъртък)

15:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

 1:7

04.03.2014 г. (вторник)-ФИНАЛ

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

4:2

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

05.03.2014 г.(сряда)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 7:1

05.03.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 9:2

07.03.2014 г.(петък)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 8:0

07.03.2014 г.(петък)

15:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:8

12.03.2014 г.(сряда)

13:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 9:3

12.03.2014 г.(сряда)

15:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 7:0

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.