СКОНТО ООД

„Струмска слава” с изстрадан успех срещу „Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 02 Април 2009 17:29

Велинградчани искат сурово наказание за рефера Максим Максимов

СТРУМСКА СЛАВА (Радомир) – ЧЕПИНЕЦ   1:0

„Чепинец” изпусна „златен шанс” да открадне поне точка от гостуването си на „Струмска слава” – Радомир, въпреки че с играта си велинградчани засвидетелствуваха, че не заслужават да загубят този двубой.

Отличен мач за домакините изигра техният вратар Емил Варадинов (на снимката). Ветеранът спаси всичко пред собствената си врата и стана сериозен виновник мача да се развие по съвсем друг начин. В редиците на домакините личаха още имената на опитните Тони Евтимов, Мартин Бечев и Борислав Давидков.   

Първата част на срещата на градския стадион в Радомир завърши без гол и без нито едно голово положение пред вратата на „Чепинец”. Всичко по-интересно се случи пред стража на „Струмска слава” - Варадинов. На два пъти Боян Макавеев изпусна да даде аванс на велинградчани.  В 27-та минута Славик Раданов изведе Макавеев „очи в очи” с вратаря на радомирци Варадинов, но последният излезе победител.

В същото време малко след паса Раданов бе зверски сритан от играч на домакините и напусна принудително, заменен от ганаеца Авуку Нани Яв. При тази ситуация посредствения в изявите си рефер Максим Максимов, вместо да покаже директен червен картон за виновния футболист на „Струмска слава”, вдигна смешен жълт картон за контузения Раданов с мотив - бавене на играта при смяната.

След почивката нови пропуски пред вратата на Варадинов изпуснаха Георги Николов, Макавеев и Караманов. Домакините също създадоха няколко опасни положения, но гол така и не падаше. В 77-та минута на двубоя с далачен шут радомирци вкараха гол-шедьовър, който им подсигури трите точки в срещата.

Отличен мач за „Чепинец” пък изигра нападателя Стоян Боновски, който покри сериозен периметър от игралното поле.  

Междувременно от щаба на „Чепинец” поискаха сурово наказание за безобразното съдийство на костинбродския рефер Максим Максимов. Според запознати дежурната делегатка Галина Донева от София е подготвила дебел доклад за издънките на Максимов.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 62 посетителя в сайта

Приятели

. .
.