СКОНТО ООД

8 медала за „Импулс” от Каварна ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Юни 2009 22:14

Велинградският клуб по спортни танци „Импулс” започна с отлично представяне месец юни.
На 6 и 7 юни в Сомбатхели (Унгария) се проведе Европейското първенство. При юношите над 19 години нашата страна бе представена от двойката на „Импулс” Светослав ВасилевЛюбомира Петкова. Възпитаниците на велинградския клуб заеха 27-мо място в дисциплината „Многобой”. С представянето си на унгарска земя двойката ни Василев-Петкова е все по-близо до влизането си в топ 400 на Световната ранглиста.
На 13 и 14 юни в Каварна се проведе поредния кръг за “Купа България”. КСТ „Импулс” бе представен от 11 двойки, които завоюваха общо 8 медала от състезанията.
 
Юноши старша възраст в двете дисциплини:
Йорданов/Марвакова 1 място  ЛА
Дулев/Пандева - 2 място СТ
Стефанин/Макнева – 2 място ЛА, 1 място СТ

Младежи:
Ганев/Гаджева - 2 място ЛА
Гръчки/Димова - 2 място СТ 
Златарев/Георгиева - 4 място СТ
Спасов/Клисурска - 6 място
Минчев/Думанова - 4 място ЛА
 
Състезатели над 19 години:
Мехмедов/Динчева - 4 място ЛА
Гръчки/Димова - 4 то място СТ

Във втория ден (14 юни) се състоя Отворения турнир за Купа “КАВАРНА”. В него нашите представители завоюваха един златен, един сребърен и достигнаха два финала в отделните категории.
Състезателните двойки на „Импулс” – Велинград вече се готвят за края на сезона. От 1 до 3 юли в курорта Албена предстои Държавното първенство и международен турнир “АЛБЕНА 2009”.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.