СКОНТО ООД

Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 03 Февруари 2014 00:27
 
Вангелина Драганова
5-кратната шампионка по плуване при жените от последния сезон - Вангелина Драганова намери място в престижната класация на Viasport.bg за 2013 година.
 
Велинградчанката се нареди на 34-то място в анкетата за "Най-добър млад спортист", в която гласуваха рекордните 74-ма спортни журналисти от цялата страна. С право на глас бе и редакцията на Velsport24.com.
 
Националката, която е състезателка на ПК "Белмекен", събра 9 точки в третото издание на класацията. 34-то място на Драганова е най-високото ѝ постижение до този момент. През 2011 г. националката по плуване бе 43-та, а година по-късно завърши 35-та.
 
  
 
 
 
 
ОФИЦИАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА 2013 г.

1. Денис Димитров (лека атлетика) 510

2. Александър Везенков (баскетбол) 482

3. Елица Янкова (борба) 384

4. Алберт Попов (ски-алпийски) 246

5. Адриан Андреев (тенис) 210

6. Стефани Стоева (бадминтон) 167

7. Даниел Асенов (бокс) 162

8. Вивиан Златанова (тенис) 149

9. Венелина Поптолева (бокс) 146

9. Георгия Кадоглу (плуване) 146
---------------------------------------------------------------------------------------------
11. Ивайло Иванов (джудо/самбо) 145

12. Ангел Караньотов (мотоциклетизъм) 142

13. Габриела Антова (шахмат) 140

14. Борислава Дамянова (джудо/самбо) 112

15. Евгени Генчев (борба) 79

16. Александър Стоянов (карате) 76

16. Йордан Атанасов (вдигане на тежести) 76

18. Иван Ходулов (хокей на лед) 72

19. Миглена Селишка (борба) 68

20. Антъни Иванов (плуване) 57

21. Петър Божилов (плуване) 52

22. Божидар Андреев (вдигане на тежести) 50

23. Деница Драгиева (шахмат) 42

24. Антонио Вутов (футбол) 41

25. Никола Димитров (плуване) 37

26. Мартин Николов (хокей на лед) 31

27. Розалина Юсева (тенис) 28

28. Стефан Велков (футбол) 25

29. Красимир Стойчев (лека атлетика) 22

30. Димитър Калчев и Стефан Иванов (плажен волейбол) 20

31. Галина Николова (лека атлетика) 13

32. Сашо Андреев (канадска борба) 10

32. Цветелина Николова (таекуондо) 10

34. Бетина Темелкова (джудо/самбо)  9

34. Вангелина Драганова (плуване) 9

34. Камен Златков (ска алпийски) 9

34. Любомир Бакалски (таекуондо) 9

34. Михаел Йорданов (плуване) 9

39. Любомир Костов (голф) 8

39. Мария Мицова (бадминтон) 8

41. Габриела Георгиева (плуване) 7

42. Георги Минчев (футбол) 6

42. Йонко Дончев (скокове на батут) 6

44. Катрин Маноилова (шорттрек) 5

44. Георги Китанов (футбол) 5

44. Апостол Апостолов (ориентиране) 5

44. Здравко Михайлов (бокс) 5

48. Борислава Христова (баскетбол) 4

49. Иво Балабанов (лека атлетика) 3

50. Емануил Богоев (бокс) 2

51. Георги Цурев (плуване) 1

51. Мариян Михалев (скокове на батут) 1
 
Още по темата:
 
 
 
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.