СКОНТО ООД

Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 03 Февруари 2014 00:27
 
Вангелина Драганова
5-кратната шампионка по плуване при жените от последния сезон - Вангелина Драганова намери място в престижната класация на Viasport.bg за 2013 година.
 
Велинградчанката се нареди на 34-то място в анкетата за "Най-добър млад спортист", в която гласуваха рекордните 74-ма спортни журналисти от цялата страна. С право на глас бе и редакцията на Velsport24.com.
 
Националката, която е състезателка на ПК "Белмекен", събра 9 точки в третото издание на класацията. 34-то място на Драганова е най-високото ѝ постижение до този момент. През 2011 г. националката по плуване бе 43-та, а година по-късно завърши 35-та.
 
  
 
 
 
 
ОФИЦИАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА 2013 г.

1. Денис Димитров (лека атлетика) 510

2. Александър Везенков (баскетбол) 482

3. Елица Янкова (борба) 384

4. Алберт Попов (ски-алпийски) 246

5. Адриан Андреев (тенис) 210

6. Стефани Стоева (бадминтон) 167

7. Даниел Асенов (бокс) 162

8. Вивиан Златанова (тенис) 149

9. Венелина Поптолева (бокс) 146

9. Георгия Кадоглу (плуване) 146
---------------------------------------------------------------------------------------------
11. Ивайло Иванов (джудо/самбо) 145

12. Ангел Караньотов (мотоциклетизъм) 142

13. Габриела Антова (шахмат) 140

14. Борислава Дамянова (джудо/самбо) 112

15. Евгени Генчев (борба) 79

16. Александър Стоянов (карате) 76

16. Йордан Атанасов (вдигане на тежести) 76

18. Иван Ходулов (хокей на лед) 72

19. Миглена Селишка (борба) 68

20. Антъни Иванов (плуване) 57

21. Петър Божилов (плуване) 52

22. Божидар Андреев (вдигане на тежести) 50

23. Деница Драгиева (шахмат) 42

24. Антонио Вутов (футбол) 41

25. Никола Димитров (плуване) 37

26. Мартин Николов (хокей на лед) 31

27. Розалина Юсева (тенис) 28

28. Стефан Велков (футбол) 25

29. Красимир Стойчев (лека атлетика) 22

30. Димитър Калчев и Стефан Иванов (плажен волейбол) 20

31. Галина Николова (лека атлетика) 13

32. Сашо Андреев (канадска борба) 10

32. Цветелина Николова (таекуондо) 10

34. Бетина Темелкова (джудо/самбо)  9

34. Вангелина Драганова (плуване) 9

34. Камен Златков (ска алпийски) 9

34. Любомир Бакалски (таекуондо) 9

34. Михаел Йорданов (плуване) 9

39. Любомир Костов (голф) 8

39. Мария Мицова (бадминтон) 8

41. Габриела Георгиева (плуване) 7

42. Георги Минчев (футбол) 6

42. Йонко Дончев (скокове на батут) 6

44. Катрин Маноилова (шорттрек) 5

44. Георги Китанов (футбол) 5

44. Апостол Апостолов (ориентиране) 5

44. Здравко Михайлов (бокс) 5

48. Борислава Христова (баскетбол) 4

49. Иво Балабанов (лека атлетика) 3

50. Емануил Богоев (бокс) 2

51. Георги Цурев (плуване) 1

51. Мариян Михалев (скокове на батут) 1
 
Още по темата:
 
 
 
 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.