СКОНТО ООД

Velsport24.com избира за трети път "Златната десетка на България" ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 08 Януари 2014 11:35

 
Фото: SportMedia.tv 
За трета поредна година специализираният сайт за детско-юношески спорт Viasport.bg ще излъчи „Златната десетка на България” сред младите спортисти, на възраст до 19 г. Изборът отново ще е дело на спортните журналисти. Новост в третото издание на класацията е вотът и за „Треньор на годината”. От 2012 г. представителите на медиите вече гласуват и за "Отбор на годината".

Класацията бе организирана за първи път през 2011 г. Тогава за №1 сред подрастващите, на възраст до 19 години, бе определен ски-скачачът Владимир Зографски.

Победител във второто издание на анкетата стана биатлонистката Ния Димитрова. Точки в класацията през 2012 г. пък получиха рекорден брой млади състезатели.

Гласуването за "Най-добър млад спортист" за 2013 г. започна на 7 януари и ще приключи на 22 януари 2014 г. За трета поредна година в престижната анкета бе поканена да гласува и редакцията на Velsport24.com.

Церемонията по връчване на приза „Най-добър млад спортист на България” ще се проведе на 31 януари 2014 г. в София.

Колегите от Viasport.bg ще отбележат през 2014 г. четвъртия рожден ден от създаването на специализирания сайт за детско-юношески спорт. 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЦСКА II (Сф)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)0:1Пирин (Рз)
КРСливн. герой4:2Миньор (Пк)
КРКостинброд0:0Ботев (Ихт)
КРВитоша (Бистрица)1:0Рилски спортист
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)4:1ФК Кюстендил
КРЛевски II (Сф)5:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)2:0Септември II (Сф)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСлавия II (Сф)2:0Хебър II (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Хебър III (Пз)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)8:1Левски (Рак)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Звезда (Семч)
 Локомотив (Септ)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:0Тракия (Мирянци)
Прекр.Вихър (Ветрен)2:1*Оборище II (Пан)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРТракиец (Глав)0:3Сарая
КРЮнак (Ивайло)1:11Брацигово
КРСпартак (Кал)5:1Лозен

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)20+2952
 2 ЦСКА II (София)20+2046
3Вихрен (Сандански)20+938
4Балкан (Ботевград)20+536
 5 Рилски спортист (Самоков)20+636
6Сливнишки герой (Сливница)20+135
7ФК Кюстендил20+1129
8
Банско тийм20 028
9Септември II (София)20+126
10
Ботев (Ихтиман)20-326
11Левски II (София)20+526
 12 Витоша (Бистрица)20-525
 13 Хебър II (Пазарджик)20-223
14Септември (Симитли)20-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)20-919
16Славия II (София)20-2017
 17 Оборище (Панагюрище)20-2716
18ОФК Костинброд20-2113
19Пирин (Разлог)20-2212
20Чавдар (Етрополе)*20+2641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)-:-Витоша (Бистрица)
14:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
14:00Хебър II (Пз)-:-ЦСКА II (Сф)
14:00Рилски спортист-:-Костинброд
14:00Миньор (Пк)-:-Септември II (Сф)
14:00Септември (Сим)-:-Сливн. герой
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихт)-:-Левски II (Сф)
14:00Пирин (Рз)-:-Славия II (Сф)
14:00ФК Кюстендил-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+2931
 2 Чепинец (Велинград)14+2729
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+921
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)14-387
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово15+4634
3Сарая15+1630
4Оборище II (Панагюрище)14+523
 5 Вихър (Ветрен)14-221
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)15-1416
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-2310
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.