СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Декември 2013 11:43
 

25 велинградски спортисти бяха наградени за високи резултати през отиващата си 2013-та година, съобщи репортер на velsport24.com.

На тържествената церемония, организирана от Община Велинград, присъства ресорният заместник-кмет Исмет Бабучи, както и експертите от администрацията - Невена Шуманова и Веселина Златева.

Церемонията бе открита с приветствие на ресорният заместник-кмет. 

„Община Велинград Ви благодари, че все още намирате сили и смелост да работите в посока на най-добрите резултати и най-големите успехи”, каза пред велинградските спортисти Исмет Бабучи.

"Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, а след това да бъдете все така упорити, смели, дисциплинирани и успешни! Винаги побеждавайте с високи отличия във всяко състезание, но помнете, че отдавна спечелихте най-трудната битка - тази да останете в сърцата на велинградчани завинаги!", отбеляза ресорният заместник кмет на Община Велинград.

 
Заместник-кметът Исмет Бабучи поздрави присъстващите

Общо осем клуба номинираха своите най-изявени състезатели за 2013-та. За четвърта поредна година се запази форматът, при който не бе извършена класация на най-добрите десет. Всеки един от наградените получи плакет и грамота от общината.

 
Венцислава Бормалийска

На 15 декември пък завърши онлайн-гласуването за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Вотът протече на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bgПобедители станаха Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска от КСТ "Импулс". Танцовата двойка бе отличена със специални купи за първото си място в класацията, която привлече 1467 гласа. Добро впечатление сред присъстващите оставиха благодарствените думи, които Венцислава Бормалийска използва в своето старателно подготвено обръщение пред аудиторията. Водещият на тържествената церемония - Иван Гергев даде думата и на Вангелина Драганова от ПК "Белмекен". Петкратната плувна шампионка също отправи топли думи на признателност към своите треньори, семейство и приятели. 

 
Вангелина Драганова
Стилната церемония по награждаването придоби още по-празничен характер с изпълненията на вокална група „Караоке”, ДЮВИШ „Звънче” и на танцовата двойка Христо Захов и Александра Ананиева от КСТ „Импулс”.

Спортната вечер в инфо-центъра завърши с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията. 

Екип на velsport24.com

Списък на наградените спортисти за 2013 г.

Ски клуб “Чепинец” - Мустафа Крантев, Хасан Али, Хасан Хасан

Плувен клуб “Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

Спортен клуб "Атлас" - Цветелина Павлова, Любомир Папарков, Даниел Бошнаков 

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Радина Попова, Стоян Допчев

Клуб по спортни танци “Импулс” - Александър Георгиев и Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов и Диана Енчева, Георги Киничев и Йоана Сукиязова

Футболен клуб “Чепинец” – Николай Байраков, Александър Шабанов, Благой Костандовски

Клуб по бойни изкуства – Димитър Георгиев, Петър Димитров, Цветан Милчев

Спортен клуб "Здраве и дълголетие" - Незабравка Янакова

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.