СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Декември 2013 11:43
 

25 велинградски спортисти бяха наградени за високи резултати през отиващата си 2013-та година, съобщи репортер на velsport24.com.

На тържествената церемония, организирана от Община Велинград, присъства ресорният заместник-кмет Исмет Бабучи, както и експертите от администрацията - Невена Шуманова и Веселина Златева.

Церемонията бе открита с приветствие на ресорният заместник-кмет. 

„Община Велинград Ви благодари, че все още намирате сили и смелост да работите в посока на най-добрите резултати и най-големите успехи”, каза пред велинградските спортисти Исмет Бабучи.

"Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, а след това да бъдете все така упорити, смели, дисциплинирани и успешни! Винаги побеждавайте с високи отличия във всяко състезание, но помнете, че отдавна спечелихте най-трудната битка - тази да останете в сърцата на велинградчани завинаги!", отбеляза ресорният заместник кмет на Община Велинград.

 
Заместник-кметът Исмет Бабучи поздрави присъстващите

Общо осем клуба номинираха своите най-изявени състезатели за 2013-та. За четвърта поредна година се запази форматът, при който не бе извършена класация на най-добрите десет. Всеки един от наградените получи плакет и грамота от общината.

 
Венцислава Бормалийска

На 15 декември пък завърши онлайн-гласуването за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Вотът протече на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bgПобедители станаха Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска от КСТ "Импулс". Танцовата двойка бе отличена със специални купи за първото си място в класацията, която привлече 1467 гласа. Добро впечатление сред присъстващите оставиха благодарствените думи, които Венцислава Бормалийска използва в своето старателно подготвено обръщение пред аудиторията. Водещият на тържествената церемония - Иван Гергев даде думата и на Вангелина Драганова от ПК "Белмекен". Петкратната плувна шампионка също отправи топли думи на признателност към своите треньори, семейство и приятели. 

 
Вангелина Драганова
Стилната церемония по награждаването придоби още по-празничен характер с изпълненията на вокална група „Караоке”, ДЮВИШ „Звънче” и на танцовата двойка Христо Захов и Александра Ананиева от КСТ „Импулс”.

Спортната вечер в инфо-центъра завърши с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията. 

Екип на velsport24.com

Списък на наградените спортисти за 2013 г.

Ски клуб “Чепинец” - Мустафа Крантев, Хасан Али, Хасан Хасан

Плувен клуб “Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

Спортен клуб "Атлас" - Цветелина Павлова, Любомир Папарков, Даниел Бошнаков 

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Радина Попова, Стоян Допчев

Клуб по спортни танци “Импулс” - Александър Георгиев и Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов и Диана Енчева, Георги Киничев и Йоана Сукиязова

Футболен клуб “Чепинец” – Николай Байраков, Александър Шабанов, Благой Костандовски

Клуб по бойни изкуства – Димитър Георгиев, Петър Димитров, Цветан Милчев

Спортен клуб "Здраве и дълголетие" - Незабравка Янакова

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.