СКОНТО ООД

Над 1300 гласа в битката за Спортист №1 на Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 10 Декември 2013 15:42
 
Вотът ще продължи до 12:00 на 15 декември 2013 г.
По-малко от 5 дни остават до края на онлайн-гласуването за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. До момента са отчетени над 1300 гласа на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bg, където тече вотът.
 
Първото място в класацията с 46% от гласовете държи тандемът Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска. Спортната двойка на КСТ "Импулс" има значителен аванс пред плувните надежди Василена Белева и Вангелина Драганова, които имат подкрепата съответно на 25% и 18% от участвалите в онлайн-анкетата.
 
Седем велинградски клуба номинираха своя фаворит за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. 

„Вотът ще приключи точно в 12:00 часа на 15 декември 2013 г.“, припомниха пред velsport24.com организаторите. Тогава ще стане ясно и дали някои от претендентите може да "стопи" солидната преднина на двойката Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска.

Победителят в класацията ще получи специален приз от Община Велинград. Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. 

Георги БЕЛЕВ
 
СПИСЪК на всички спортисти в анкетата за 2013 г. (по азбучен ред)
 
Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска (КСТ "Импулс") - спортни танци
 
Вангелина Драганова (ПК "Белмекен") - плуване
 
Василена Белева (ПК "Чепинец") - плуване
 
Димитър Георгиев (СК "Бойни изкуства") - бойни изкуства
 
Мустафа Крантев (СК "Чепинец") - ски бягане
 
Николай Байраков (ФК "Чепинец") - футбол
 
Цветелина Павлова (СК "Атлас") - ски бягане 
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Рак)2:5Величково
КРЛокомотив (Септ)3:4Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРОборище II (Пан)4:0Тракиец (Глав)
КРСарая7:0Юнак (Ивайло)
КРЛозен1:8Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛесичово1:0ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)
15:00Витоша (Бистрица)-:-Хебър II (Пз)
15:00ЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Рз)
15:00Левски II (Сф)-:-Рилски спортист
15:00Септември II (Сф)-:-Септември (Сим)
15:00Балкан (Бот)-:-Ботев (Ихт)
15:00Сливн. герой-:-ФК Кюстендил
15:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Банско тиим
15:00Вихрен (Санд)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
15:00Марица (Белово)-:-Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
15:00Тракия (Мирянци)-:-Оборище II (Пан)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Сарая
15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.