СКОНТО ООД

Седем претенденти за Спортист №1 на Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 27 Ноември 2013 18:42
 
Вотът ще продължи до 12:00 на 15 декември 2013 г.
Седем велинградски клуба номинираха своя фаворит за анкетата „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Онлайн-гласуването започна днес на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bg

„Вотът ще приключи точно в 12:00 часа на 15 декември 2013 г.“, съобщиха пред velsport24.com организаторите.

Двама плувци, двама скиори, един боец, един футболист и една двойка по спортни танци са сред излъчените от велинградските клубове за участие в анкетата за Спортист №1.

Победителят в класацията ще получи специална награда от Община Велинград. Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. 

Георги БЕЛЕВ
 
СПИСЪК на всички спортисти в анкетата за 2013 г. (по азбучен ред)
 
Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска (КСТ "Импулс") - спортни танци
 
Вангелина Драганова (ПК "Белмекен") - плуване
 
Василена Белева (ПК "Чепинец") - плуване
 
Димитър Георгиев (СК "Бойни изкуства") - бойни изкуства
 
Мустафа Крантев (СК "Чепинец") - ски бягане
 
Николай Байраков (ФК "Чепинец") - футбол
 
Цветелина Павлова (СК "Атлас") - ски бягане 
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.