СКОНТО ООД

Юношеското дерби на Велинград в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 19 Ноември 2013 12:03
 

Главният рефер Мариян Дойчев (в средата) с асистентите си Алберт Фархи (вдясно) и Кирил Георгиев (вляво), заедно с капитаните на ПГГС "Хр. Ботев" - Людмил Кехайов (в зелено) и на Чепинец - Красимир Баръмов (в червено-синьо)

На 16 ноември 2013 г., след повече от 8-годишна пауза, бе възобновено дербито на Велинград при подрастващите. Юношеският двубой между отборите на ФК ПГГС "Христо Ботев" и "Чепинец", бе спечелен от символичните гости с 2:3. Представяме ви избрани моменти от "битката за Велинград" през обектива на Velsport24.com.

 
Юношеският отбор на ФК Чепинец

 
Юношеският отбор на ФК ПГГС "Хр. Ботев"

 
Илко Петаков (с топката) изработи един от головете за Чепинец

 
Бившите съотборници през миналия сезон в Чепинец - Александър Шабанов (с топката) и Кирил Сидеров (в зелено)

 
Вратарят на ПГГС "Хр. Ботев" - Васил Игнатов боксира кълбото следи центриране в наказателното поле

 
Александър Шабанов (в червено-синьо) отбелязва третият гол за Чепинец

 
Агитката на ПГГС "Хр. Ботев" окуражаваше мощно "горските" юноши

Още по темата:

Чепинец надделя в местното "Ел класико" 

VS24 архив: По следите на изгубеното велинградско дерби

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Балкан (Варвара)
18:00Величково-:-Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
18:00Спартак (Кал)-:-Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.