СКОНТО ООД

Христо Стоичков награди талант на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 12 Ноември 2013 17:47
Тошко Пашомов получава наградите си от Христо Стоичков и капитана на ЦСКА - Тодор Янчев
ФОТО: Марин Маринов, sportal.bg

Легендата на българския футбол - Христо Стоичков награди най-добрите играчи от турнирите по програмата "Децата и футболът" за 2013 г. Сред 19-те отличени най-млади футболни звезди у нас бе и състезателят на ФК "Чепинец" - Тошко Пашомов. Талантът на велинградския клуб бе избран за футболист №1 на турнира, проведен в град Пазарджик през месец април тази година.

Роденият през 2001 г. състезател на "Чепинец" бе придружен в София от своя треньор и откривател в школата - Ангел Минчев.

Събитието в ресторант "Спортна среща" на Националния стадион "Васил Левски", бе организирано от Асоциацията на българските футболисти. На официалната церемония присъстваха редица известни футболисти от столичните клубове ЦСКА и Левски - Емил Гъргоров, Валентин Илиев, Станислав Ангелов и Владимир Гаджев. Сред официалните лица бяха също Дончо Донев, Стефан Орманджиев и Антон Попов - директор на направление "Първенства и турнири" в БФС. Младите таланти получиха купи и награди от спонсора на турнира.

Всички наградени на годишната церемония за 2013 г.
ФОТО: Марин Маринов, sportal.bg

Всички наградени млади таланти за 2013 г.:

1. Станислав Шопов от ФК „Ботев” - Пловдив с треньор Стефан Стоянов

2. Пламен Геров от ФК „Калояново” (с.Калояново) с треньор Милчо Геров

3. Мартин Минчев от ПФК „Черно море 2001” (Варна) с треньор Страхил Бойчев

4. Кристиян Антонов ПФК „Нефтохимик” (Бургас) с треньор Милен Христов

5. Георги Петров от ПФК „Берое 1” (Стара Загора) с треньор Тодор Станев

6. Тошко Пашомов от ФК „Чепинец” (Велинград) с треньор Ангел Минчев

7. Ангел Петров от ФК „Слънце” – Хасково с треньор Иво Конгалов

8. Станислав Вълчев от ОФК „Ямбол 2004” (Ямбол) с треньор Тодор Пачев

9. Иван Иванов от „Локомотив” – Горна Оряховица с треньор Илия Пендов

10.Лъчезар Георгиев от „Локомотив” София с треньор Владислав Вутов

11.Александър Тодоров от „Бдин” Видин с треньор Павел Огнянов

12.Георги Грозчев от ФК „Обнова”- с.Обнова (обл. Плевен) с треньор Захари Грозчев

13.Христиан Бачков от ФК „Академия Миньор 2013” (гр.Перник) с треньор Данаил Бачков

14.Владислав Найденов от ФК „Ботев” Враца с треньор Иван Иванов

15.Наско Царев от ФК „Родопея” – гр.Смолян с треньор Левент Аврамов

16.Асен Дончев от ОФК „Пирин” – гр.Благоевград с треньор Васил Петров

17.Тодор Кисьов от ФК „Кинекс” – с.Кинекс (обл.Кърджали) с треньор Константин Богданов

18.Айвън Ангелов от ФК „Литекс” с треньор Пламен Линков

19.Стефан Каменов от ФК „Монтана 1921” с треньор Росен Ников

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.