СКОНТО ООД

Жребият в Югозападната "В" група за сезон 2013/14 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 08 Август 2013 10:29

 
На 8 август (четвъртък) се проведе церемонията по тегленето на жребия за новото първенство в Югозападната "В" група. Шампионатът ще включва 16 отбора.

Работното съвещание бе открито от председателя на ЗС на БФС - София г-н Валентин Чакъров. Всички клубове-участници имаха свои представители.

Ето и кои номера изтеглиха отборите:

1 - Места (Хаджидимово)

2 - Струмска слава (Радомир)

3 - Перун (Кресна) - ще играе на стадион "Септември" в Симитли

4 - Велбъжд (Кюстендил)

5 - Германея (Сапарева баня)

6 - Чепинец (Велинград)

7 - Ботев (Ихтиман)

8 - Спортист (Своге)

9 - Септември (София)

10 - Оборище (Панагюрище)

11 - Балкан (Варвара)

12 - Беласица (Петрич)

13 - Сливнишки герой (Сливница)

14 - Вихрен (Сандански)

15 - ОФК Пирин (Благоевград)

16 - Миньор (Перник)

1-ви кръг - 18 август (неделя) от 18,00 ч.

Места (Хаджидимово) - Миньор (Перник)

Струмска слава (Рад) - Пирин (Благоевград)

Перун - Вихрен (Сандански)

Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой

Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)

Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)

Ботев (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)

Спортист (Своге) - Септември (София)

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 56 посетителя в сайта

Приятели

. .
.