СКОНТО ООД

Финалът между НСА (Сф) и Екомет 90 (Пд) в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 09 Юни 2013 18:46

На 5 юни 2013 г. стадион "Чепинец" във Велинград бе домакин на финалната среща за Купата на България за жени. В нея съперници бяха отборите на Екомет 90 (Пловдив) и НСА (София). Столичанки спечелиха мача с краен резултат 0-6 и заслужено вдигнаха ценния трофей. Показваме ви моменти преди, по време и след срещата, запечатани от фоторепортерите на velsport24.com.

 

 
Съдийската тройка начело с Цанко Миндалов (в средата) заедно с капитаните на двата отбора

 
Стартовите 11 за Екомет 90 (Пд) под звуците на националния химн

 
Титулярният състав на НСА (Сф)

 
Игрови епизод от финалната среща за Купата на България, проведена на стадион "Чепинец"

 
В наказателното поле на "розовите пантери"

 
Гръмогласната агитка на ДЮФК "Национал" не спря да подкрепя столичанки

 
Всичко е ясно - НСА взима Купата на България за осми път в своята история

 
Секретарят на Аматьорската футболна лига Александър Шатровски награждава състезателките на Екомет 90 (Пд)

 
Кметът на Велинград Иван Лебанов връчва на Кремена Петкова възпоменателния флаг за второто място на пловдивския отбор

 
Златните отличия за НСА

 
Градоначалникът Иван Лебанов връчва Купата на България за сезон 2012-13 г. на Деяна Петракиева

 
Шампионска радост за "студентките"

 
Носителките на трофея - НСА (София)

 
Златно отличие за проф. Лъчезар Димитров (вляво)

 
Второ място и сребърни отличия за Екомет 90 (Пловдив)

 
Играещата ст. треньорка на НСА - Станислава Цекова с Купата на България

Още по темата:

НСА вдигна Купата на България след голов спектакъл във Велинград

Олимпийска легенда връчи трофея на НСА

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - Отл. среща

5 май 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)0:0Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

28 април 2021 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)1:2Оборище (Пан)
КРРилски спортист2:0Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)1:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой2:2Пирин (Разлог)
КРПерун (Кресна)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)0:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРВелбъжд (Кн)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - XXX кръг

3 май 2021 г. (понеделник) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Родопи (Коз)
КРОборище II (Пан)3:0Тракиец (Глав)
КРСпартак (Кал)1:1Величково
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)2:5Сарая
СЛВихър (Ветрен)0:3Левски (Ракитово)
КРЛокомотив (Септ)3:0Тракия (Пз)
СЛЛозен0:3Марица (Белово)
 Левски (Пат)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)29+5469
2Беласица (Петрич)29+2765
3Вихрен (Сандански)29+3265
4ФК Кюстендил29+38 64
5Балкан (Ботевград)29+2450
6Чавдар (Етрополе)29+1748
7Оборище (Панагюрище)29+545
8
Пирин (Гоце Делчев)29+1042
9
Ботев (Ихтиман)29+737
10
Пирин (Разлог)29-1634
11Рилски спортист (Самоков)29-1132
12Сливнишки герой (Сливница)29-831
13Гранит (Владая)29-2629
14Надежда (Доброславци)29-1629
 15  Левски (Чепинци)29-3327
16Банско29-2025
17Перун (Кресна)29-3722
18Велбъжд (Кюстендил)29-4716
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Велбъжд (Кн)
18:00ФК Кюстендил-:-Перун (Кресна)
18:00Пирин (Разлог)-:-Балкан (Бот) 
18:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
18:00  Банско-:- Пирин (ГД)
18:00Левски (Чепинци)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Вихрен (Санд)
18:00Гранит (Владая)-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Брацигово
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.