СКОНТО ООД

Левски (Дб) се сбогува с „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 02 Юни 2009 15:11
 Отборът на Люлин (Сф) увеличи шансовете си за спасение след победата си в Сапарева баня

Два кръга преди края на сезона, първият изпадащ отбор в Югозападната „В” група вече е известен. Това е новакът Левски (Дб), който претърпя загуба с 3-2 при гостуването си на Сливнишки герой (Сливница). Така тимът вече изостава на 7 точки от спасителното 18-то място, което означава, че вече и на теория и на практика отборът на Левски (Дб) е изпаднал в окръжната група.

Вторият изпадащ от трета дивизия продължава да бъде неизвестен до момента. 180 игрови минути преди края на първенството общо 4 отбора – Люлин (Сф), Ботев (Ихт), Пирин 2001 (Блгр) и Чепинец (Вел) са сред застрашените.

Столичният „Люлин” си тръгна с победата от стадиона в Сапарева баня в този кръг. Там клубът от София преодоля домакините от „Германея” с 1-2. Междувременно тимът бе напуснат преди броени дни от старши треньора си Венци Арсов.

Победа като гост грабна и Пирин 2001 (Благоевград). Играчите на Ивайло Андонов победиха Витоша (Бистрица) с 0-1 и са на 3 точки от оцеляването.

Ботев (Ихтиман) прекъсна лошата си серия на стадиона на гара Елин Пелин, където игра поради наказание. С точни изстрели на Кристиян Дечев и Николай Йорданов, ихтиманци взеха ценна победа в битката за спасение с 2-1 срещу Струмска слава (Радомир). Гостите направиха загубата си по-почетна 20 минути преди края.

Лидерът в трета дивизия - Малеш (Микрево) измъкна изстрадан успех с 1-0 срещу гостуващия Велбъжд (Костинброд). Пестеливата игра на футболистите на Пламен Мицански можеше да им струва скъпо. Победното попадение отбеляза Цветан Николов в продължението на втората част.

Вторият в подреждането – Септември (Симитли) добави 3 точки към актива си, побеждавайки при гостуването си Пирин (Разлог) с 0-1. Точен за победителите бе Александър Башлиев.

Миньор (Бобов дол) не допусна изненада срещу Места (Хаджидимово) и спечели с убедителното 4-1.

Левски (Елин Пелин) се отпуши при визитата си на Велбъжд (Кюстендил). Играчите от Ел Пел спечелиха с 1-4 след хеттрик на Янко Янков.

Банско (Добринище) надви Хебър (Пазарджик) с 3-1, а в редиците на гостите в игра влезе като резерва и клубния бос Борислав Даскалов.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.