СКОНТО ООД

Наставникът на Пирин (Благоевград) отнесе наказание ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Април 2013 21:15

 
Без своя старши треньор на резервната скамейка ще бъде в неделя футболния тим на Пирин (Благоевград). Наставникът на „орлетата” Йордан Боздански получи персонална санкция за 1 среща да не води своя тим. Причина стана поведението на специалиста по време на домакинския успех с 4-1 срещу Витоша (Долна Диканя). Освен това благоевградският Зико е глобен с 50 лева.

Играчът на „орлетата” Мурад Ибраим ще пропусне неделното гостуване на Рилски спортист в Самоков. Неговата санкция бе наложена заради допуснат червен картон в мача срещу Витоша (ДД).

Шестима футболисти събраха колекция от по пет жълти картона. За една среща са спрени състезателните права на Жорж Георгиев от Велбъжд (Кюстендил), Тодор Зюмбулев от Струмска слава (Радомир), Димитър Райчев от Витоша (Бистрица), Атанас Пашкулев от Марек (Дупница), Ивайло Цветков и Николай Николов от Сливнишки герой (Сливница).

Администраторът на Витоша (Бистрица) Григор Гьорев е санкциониран за 1 среща и глобен с 50 лева.

 
Следете ни в:

ЮЗ ТЛ, гр. 2 - XXX кръг (отл. среща)

24 май 2023 г. (сряда) - 11:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)3:0Левски II (Сф)

ЮЗ ТЛ, гр. 2 - отл. срещи

24 май 2023 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСептември II (Сф)5:1Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)2:0Пирин (ГД)

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - X кръг

27 май 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСептември (Сим)1:1Чавдар (Етр)

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРОФК Костинброд3:2Сливн. герой
КРФК Кюстендил1:0Банско тиим

28 май 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)2:4Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XI кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:1Славия II (Сф)
КРПирин (Разлог)2:1Левски-Раковски (Сф)
КРГранит (Владая)2:3Ботев (Ихт)
КРЛевски II (Сф)5:1Пирин (ГД)
КРРилски спортист0:2Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)0:1ЦСКА III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - VIII кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър II (Пз)6:0Чепинец (Вел)
КРБрацигово0:1Чико-Бунара (Бяга)
ОТЛЛевски (Пат)-:-Величково

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРОборище II (Пан)1:2Балкан (Варв)
КРСарая1:4Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - VIII кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРТракия (Пз)1:2Юнак (Ивайло)
КРВихър (Ветрен)1:6Тракиец (Глав)
КРЗвезда (Семчиново)2:1Локомотив (Септ)

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛозен2:3Спартак (Пещ)
 Спартак (Кал)-почива

Обл. п-во за деца - VI кръг

21 май 2023 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Локомотив (Септ)

Крайно класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)18+2843
 2 Вихрен (Сандански)18+1133
3ФК Кюстендил18+429
4Чавдар (Етрополе)18+328
 5 ЦСКА II (София)18+322
6Банско тиим18-721
7Балкан (Ботевград)18-819
8
Сливнишки герой (Сливница)18-1519
9Септември (Симитли)18-818
10
ОФК Костинброд18-1117
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Левски II (София)21+1839
 12 Оборище (Панагюрище)21+938
13Рилски спортист (Самоков)21+936
14ЦСКА 1948 III (София)21+635
 15 Септември II (София)21+1534
16Ботев (Ихтиман)21+834
17Славия II (София)21-230
18
Пирин (Разлог)21-328
19Левски Раковски (София)21-926
20
Надежда (Доброславци)21-1723
21Пирин (Гоце Делчев)21-1321
22Гранит (Владая)21-2113
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)16+5741
 2 Балкан (Варвара)16+3840
3Брацигово16+1536
4Чепинец (Велинград)16+931
 5 Марица (Белово)16-425
6Чико-Бунара (Бяга)16-719
7Левски (Паталеница)15-1714
8
Сарая16-3210
9
Оборище II (Панагюрище)16-287
10Величково15-296
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25-2132
12 Спартак (Пещера)25-4727
13Спартак (Калугерово)24-2926
14Тракиец (Главиница)24-3824
 15 Звезда (Семчиново)24-3123
16Юнак (Ивайло)24-4021
17Вихър (Ветрен)24-5717
18
Лозен24-4216
19
Тракия (Пазарджик)24-3913
  

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.