СКОНТО ООД

Чепинец играе на осветление в Благоевград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 26 Март 2013 12:12

 
Мачът от Югозападната „В” група между отборите на Пирин (Благоевград) и Чепинец (Велинград) ще се играе на осветление, реши СТК при ЗС на БФС – София. Неделната среща бе насрочена за 18,00 часа на стадион „Христо Ботев”. От футболната централа уважиха желанието на домакините срещата да се проведе на изкуствено осветление. Срещата между Сливнишки герой (Сливница) и Ботев (Ихтиман) пък бе отложена заради участието на шестима играчи на домакините в националния аматьорски отбор. Останалите шест двубоя от ХХ кръг в трета дивизия ще започнат от 15,00 часа, както е предвидено в първоначалната програма, съобщиха за velsport24.com от БФС.

Пирин (Благоевград) ще играе първи домакински мач на прожектори през тази пролет. Подобна практика ръководството на „орлетата” бе въвело през есенния дял от шампионата. Тогава благоевградчани бяха домакини на три „късни мача” в Югозападната „В” група.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. срещи

29 май 2024 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0ЦСКА II (Сф)
КРСептември II (Сф)3:0ОФК Костинброд

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)36+4791
 2 ЦСКА II (София)36+2674
3Вихрен (Сандански)36+2266
4Ботев (Ихтиман)36+1764
 5 Сливнишки герой (Сливница)36+655
6Левски II (София)36+1054
7Рилски спортист (Самоков)36-251
8
Балкан (Ботевград)36+249
9Витоша (Бистрица)36-146
10
ЦСКА 1948 III (София)36+146
11ФК Кюстендил36 045
 12 Септември II (София)36+445
 13 Банско тийм36-544
14Септември (Симитли)36-243
 15 Славия II (София)36-1342
16Оборище (Панагюрище)36-2640
 17 ОФК Костинброд36-2340
18Пирин (Разлог)36-2139
19Хебър II (Пазарджик)36-1933
20Чавдар (Етрополе)*36-2241*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 149 посетителя в сайта

Приятели

. .
.