СКОНТО ООД

„Чепинец” излиза на финал в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 30 Май 2009 21:17

Велинградските млади таланти отказаха съперниците си

 Павел Янев вкара 4 гола за 2 мача в Пазарджик

„Чепинец” записа 2 победи в днешния първи ден от детския турнир „Млади надежди” в Пазарджик и утре ще играе на финала срещу Бенковски (Пз). Възпитаниците на треньора Николай Гълев пометоха конкуренцията в днешните си изяви на стадион „Георги Бенковски”. Велинградчани разгромиха с 6-0 състава на Ботев (Момина клисура) в първия кръг. Хеттрик записа Павел Янев, 2 гола вкара Димитър Тодоров, а 1 гол добави Стефан Георгиев. Във втория си мач срещу добре балансирания отбор на Спартак (Пещера) велинградчани измъкнаха успеха с 1-0 след скъпоценен гол на Павел Янев, който даде сериозна заявка за реализатор №1 на турнира.

„Чака ни тежък мач, но сме длъжни да спечелим на финала”, заяви днес специално за VELSPORT24.com старши треньорът на “Чепинец” Николай Гълев

Резултати от турнира „Млади надежди”

Първи кръг

Спартак (Пещера) – ФК Пазарджик       4-3
Бенковски (Пз) – Брацигово                   4-0
Хебър (Пз) – Вихър (Ветрен)                    2-1
Чепинец – Ботев (Момина клисура)        6-0

Втори кръг

ФК Пазарджик – Брацигово        2-0
Вихър (Ветрен) – Ботев (Момина клисура) 5-3 след дузпи (2-2 в ред.вр.)
Чепинец – Спартак (Пещера)        1-0
Бенковски (Пз) – Хебър (Пз)         1-0

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.