СКОНТО ООД

Шест клуба номинираха спортисти за 2012-а ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 29 Ноември 2012 11:37

 
Състезатели от пет спорта ще бъдат отличени от община Велинград, научи velsport24.com. Предложения за награждаване са постъпили от Ски клуб „Чепинец”, Плувен клуб „Белмекен”, Клуб по спортни танци „Импулс”, Плувен клуб „Чепинец”, Спортен клуб „Бойни изкуства” и Футболен клуб „Чепинец”.

Четири клуба нямат предложения за „Спортист на годината”, уточниха от администрацията на бул. Хан Аспарух №35. Награждаването твърдо пропускат Спортен клуб „Атлас”, ТМ „Моторспорт”, Баскетболен клуб „Чепинец” и Спортен клуб по карате „Чепинец – Беев”.

Церемонията по връчването на отличията на най-добрите спортисти на Велинград за 2012 година е предвидена за 18 декември (вторник) от 16,00 ч. Тя ще се проведе в Туристическия информационен център.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.