СКОНТО ООД

Във Велинград организират курс за ски учители клас А ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 23 Октомври 2012 19:49

 
През ноември 2012 г. „Българско ски училище” организира курс за ски учители клас А във Велинград.

Курсът се организира от „Българско ски училище” и ски-училището на туристическа агенция „Национал турс”. Теоретичниите занимания ще се проведат в две поредни съботи и недели на месец ноември. Практическите упражнения ще започнат след падането на снега на пистите на Юндола. 

Курсът ще се проведе при оформянето на група от десет кандидати. Срокът за записване е 7 ноември, а цената е 300 лв. За повече информация и записване можете да потърсите Румен Дидров на телефон 0877 310 011.

„Българско ски училище” e национално професионално сдружение на ски инструкторите и ски училищата в Република България. В сдружението членуват 48 ски училища - на практика всички училища, предоставящи услуга „обучение по ски и сноуборд”. Сдружението е член  на Международната асоциация на ски учителите /INTERSKI/ и Международната асоциация на професионалните ски учители /ISIA/. „Българско ски училище” е единствената организация, която е създала и прилага повече от 20 години учебна методика и която е разработила и прилага повече от 20 години учебно- методическа програма за подготовка, квалификация и преквалификация на ски/ сноуборд учители.

 Всички учебни програми и квалификационни изисквания са разработени в тясно сътрудничество и съгласуване с катедра „Снежни спортове” към Националната спортна академия /НСА/. Учебната методика, степента на придобити знания и умения са изцяло съобразени с изискванията на Международната асоциация на професионалните ски учители /ISIA/ - организация, чиято квалификационна програма е призната и  възприета във 27 страни от ЕС и още 11 държави. Съответствието на учебните програми е установено още през 2001г., когато „Българско ски училище” е прието за член на тази асоциация, като на сдружението е дадено право да провежда курсове за придобиване на най- високото международно квалификационно ниво- „ISIA ски инструктор”.

Повече информация за теоретичната и практическа програма на курсовете можете да намерите на сайта на „Българско ски училище” - www.bgskischool.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.