СКОНТО ООД

Миньор (Бобов дол) запази мястото си в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 28 Май 2012 14:20

 
Футболистите на Миньор (в жълто-черно) си осигуриха на 99% място в трета лига и за следващия сезон

Скъпоценни три точки в битката за оцеляване в трета дивизия завоюва вчера тимът на Миньор (Бобов дол). „Жълто-черните” от миньорския град надиграха с 3-1 гостите от Чепинец (Велинград) и запазиха 13-та позиция във временното класиране.

 
Топката "плува" в една от локвите по време на двубоя между Миньор (Бд) и Чепинец
Домакините поведоха в резултата с гол на Иван Монтин в 13-та минута. Синът на клубния шеф на бобовдолци се оказа най-съобразителен при едно разбъркване пред вратата на Чепинец за 1-0.

Пет минути по-късно Миньор стигна до втори гол. Топката се спря в една от локвите пред наказателното поле на Чепинец и Мартин Илиев прехвърли вратаря Томов за 2-0. В 35-та минута Христо Сталев бе точен за 2-1.

В края на срещата падна и трето попадение за домакините. То бе реализирано в 89-та минута от резервата Иван Стоилков.

Преобладаващата част на двубоя, игран на стадион „Николай Кръстев – Шулц” премина при проливен дъжд.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСлавия II (Сф)1:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:0Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)2:0Величково
КРСарая2:3Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛЛевски (Рак)3:0Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)29-532
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Славия II (София)28-1430
 17 Оборище (Панагюрище)29-2930
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)13+716
6Оборище II (Панагюрище)13-1714
7Левски (Паталеница)13-613
8
Сарая13-1712
9
Вихър (Ветрен)13-1610
10Величково13-336
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Левски (Ракитово)21-5715
17Тракиец (Главиница)21-3914
18
Юнак (Ивайло)21-617

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.