СКОНТО ООД

Юношите с класика в Момина клисура, децата отстъпиха у дома ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 13 Април 2012 22:08

 
Децата на Чепинец (в червено-синьо) приеха ЧФК Рачев на градския стадион във Велинград

Юношите на Чепинец затвърдиха първото си място при днешното гостуване на Ботев (Момина клисура). Велинградчани сразиха с 0-3 домакините и остават недостижими в областното първенство при подрастващите.

Два гола за формацията с наставник Митко Ваклинов заби Мирослав Томанов, а един добави Петър Чокаринов.

Детският отбор на Чепинец загуби с 0-2 като домакин срещу ЧФК Рачев (Септември). Въпреки това успехът на гостите не дойде никак лесно. Велинградчани могат да съжаляват за пропуските пред вратата на противника при резултат 0-0. Резултатът на градския стадион откри Яшар Байрам в 45-та минута. В края на срещата Костадин Стойчев затвърди победата на ЧФК Рачев с втори гол.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.