СКОНТО ООД

Голаджия отнесе 6 мача за блъскане на рефер ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 30 Ноември 2011 21:01

 
Христо Спасов
15 футболисти от Югозападната "В" група получиха лични наказания на последното за 2011 г. заседание на Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС - София. Съдиите вдигнаха рекордните осем червени картона.
 
Сергей Ташков

За 6 срещи са спрени състезателните права на Христо Спасов от ОФК Хебър 2011 (Пазарджик). Голмайстор №1 за последните два сезона в трета дивизия е блъснал съдията Борислав Ненков по време на домакинството срещу Левски (Елин Пелин).

За три срещи изгоря играещият президент на Витоша (Бистрица) Сергей Ташков. Бившият юноша на ЦСКА получи червен картон при домакинската загуба с 0-1 от Перун (Кресна). Наложената санкция е за бутане на длъжностно лице.

Сред наказаните са и двама играчи на ФК Чепинец. За получени червени картони Калоян Зарчов е аут за един, а Камен Коцев за два мача.

 
Даниел Стефанов
 
Спас Гигов

Изгонването на Младен Младенов от Левски (Елин Пелин) му донесе санкция от две срещи. 

Минималното наказание от един мач заради допуснат червен картон получиха други трима състезатели. Първият пролетен кръг ще гледат като зрители Бойко Васев от Марек (Дупница), Ивайло Захариев от Рилски спортист (Самоков) и Даниел Стефанов от Витоша (Долна Диканя).

По доклад за две срещи е наказан Спас Гигов от ОФК Хебър 2011 (Пазарджик).

Шестима играчи останаха без състезателни права за един мач заради пети жълт картон.

 
Георги Кьосев
Зимната пауза ще се окаже по-дълга за Георги Кьосев от Струмска слава (Радомир), Богдан Стоянов от Пирин (Разлог), Александър Митушев от Беласица (Петрич), Димитър Чолев от Места (Хаджидимово), Марио Карачорски от Германея (Сапарева баня) и Георги Гълъбов от ОФК Костинброд.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - Отл. среща

5 май 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)0:0Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

28 април 2021 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)1:2Оборище (Пан)
КРРилски спортист2:0Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)1:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой2:2Пирин (Разлог)
КРПерун (Кресна)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)0:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРВелбъжд (Кн)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - XXX кръг

3 май 2021 г. (понеделник) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Родопи (Коз)
КРОборище II (Пан)3:0Тракиец (Глав)
КРСпартак (Кал)1:1Величково
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)2:5Сарая
КРВихър (Ветрен)1:0Левски (Ракитово)
КРЛокомотив (Септ)3:0Тракия (Пз)
СЛЛозен0:3Марица (Белово)
 Левски (Пат)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)29+5469
2Беласица (Петрич)29+2765
3Вихрен (Сандански)29+3265
4ФК Кюстендил29+38 64
5Балкан (Ботевград)29+2450
6Чавдар (Етрополе)29+1748
7Оборище (Панагюрище)29+545
8
Пирин (Гоце Делчев)29+1042
9
Ботев (Ихтиман)29+737
10
Пирин (Разлог)29-1634
11Рилски спортист (Самоков)29-1132
12Сливнишки герой (Сливница)29-831
13Гранит (Владая)29-2629
14Надежда (Доброславци)29-1629
 15  Левски (Чепинци)29-3327
16Банско29-2025
17Перун (Кресна)29-3722
18Велбъжд (Кюстендил)29-4716
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Велбъжд (Кн)
18:00ФК Кюстендил-:-Перун (Кресна)
18:00Пирин (Разлог)-:-Балкан (Бот) 
18:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
18:00  Банско-:- Пирин (ГД)
18:00Левски (Чепинци)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Вихрен (Санд)
18:00Гранит (Владая)-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Брацигово
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Кой е тук?

В момента има 62 посетителя в сайта

Приятели

. .
.