СКОНТО ООД

Ботев (Ихт) изгоря за 1 мач ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 20 Май 2009 18:32

9 наказани след кръга в трета дивизия

 Юлиян Колушев ще пропусне мача на своя тим Банско (Добринище) срещу «Люлин» в София

Съставът на Ботев (Ихтиман) бе наказан с лишаване от домакинство за 1 среща за инцидентите в неделния си мач срещу лидера Септември (Симитли), загубен от играчите на Христо Гаджев с 0-2. Освен това клубната каса на ихтиманци ще олекне с 500 лева заради наложената парична санкция. Състезателят на „Ботев” Николай Стоянов ще отсъства от терените за срок от 1 година.

Освен Стоянов още 8 футболисти получиха персонални санкции след поредния XXXIV кръг в Югозападната „В” група. За 1 мач ще отсъстват Мариян Славков от Левски (Дб), Петър Шарланджиев и Юлиян Колушев от „Банско”, Васко Тимов от Струмска слава (Радомир) и Петър Пандев от Пирин (Рз). За 2 мача наказани са Цено Лозанов от Левски (Дб), Мартин Кендашки от Сливнишки герой (Сливница) и Николай Попов от Хебър (Пз).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.