СКОНТО ООД

Ветеран на Струмска слава изгоря за 1 година ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 19 Октомври 2011 21:42

 
Георги Георгиев
Втори играч на третодивизионния тим на Струмска слава (Радомир) бе лишен от състезателни права за срок от 1 година. След вратаря Кристин Станчев, същата съдба сполетя и съотборникът му Георги Георгиев – Карчо. Ветеранът на отбора от Радомир е наказан по доклад за удар на длъжностно лице в домакинството срещу Перун (Кресна). Струмска слава падна с 0-1 и продължава да се намира в „зоната на здрача”.

Трима състезатели ще почиват принудително за достигната норма от пет жълти картона. Санкционирани са Иван Михайлов от Пирин (Разлог), Николай Ненков от Рилски спортист (Самоков) и Кирил Георгиев от Струмска слава (Радомир).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

ППБеласица (Пч)2:2Оборище (Пан)
ППВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
ППБалкан (Бот)0:0Банско
ПППерун (Кресна)0:2Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
ПППирин (Разлог)2:0Левски (Чепинци)
ППВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
ППБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 222 посетителя в сайта

Приятели

. .
.