СКОНТО ООД

Коварен жребий за Купата на България ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 30 Септември 2011 21:10

 
Жребият противопостави третодивизионните Чепинец (в червено-синьо) и Пирин (в зелено), като ги размина със съперници от областните групи

Отборите на Чепинец (Велинград) и Пирин (Разлог) ще спорят за място в следващия кръг на турнира за Купата на България. Това повели изтегленият днес в БФС служебен жребий.

Победителят от срещата между „Чепинец” и „Пирин” ще влезе в основната схема на турнира, където ще се включат и отборите от двете "Б" групи. Двубоят е насрочен за 5 октомври (сряда) от 15 часа на стадион „9-ти септември” в Ракитово.

В другата далеч по-скромна двойка от зоналния етап на надпреварата, попаднаха отборите на Пирин (Земен) и Спортист (Драговищица). Двата тима са областни представители съответно на Перник и София-регион.

Най-благосклонен се оказа жребият за друг четвъртодивизионен отбор. Урвич (Панчарево) влезе директно в първия кръг на турнира. Столичани продължават напред, без да играят, тъй като в урната липсваше представител на област Кюстендил.

Аматьорските клубове от Югозападна България ще излъчат три представителя за националната купа.

Срещите на Чепинец (Велинград) и Пирин (Разлог) от X кръг в Югозападната „В” група идната сряда бяха отложени заради ангажиментите на двата клуба в турнира за купата. Двубоите от шампионата ще се  играят на 12 октомври /сряда/ от 16 часа.

Междувременно във връзка с предстоящите избори и евентуален балотаж, СТК прие промени в програмата на ЮЗ „В” АФГ за XIII и XIV кръг.

Всички срещи XIII кръг са насрочени на 21.10.2011 г. /петък/ от 15.00 ч., а от XIV кръг – на 28.10.2011 г. /петък/ от 15.00 ч.


КУПА „БЪЛГАРИЯ”, зона „Югозападна”

5 октомври (сряда) – 15,00 ч.

Чепинец (Велинград) – Пирин (Разлог)
Пирин (Земен) – Спортист (Драговищица)

Отборът на Урвич (Пасарел) се класира директно в I кръг на турнира за Купата на България.

ЮГОЗАПАДНА „В” АФГ, X кръг /отложени срещи/

12 октомври (сряда) – 16,00 ч.

Чепинец (Велинград) – Струмска слава (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил) – Пирин (Разлог)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.