СКОНТО ООД

Крайно есенно класиране в ЮЗ "В" група, сезон 2011-12 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 27 Ноември 2011 16:04

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2011/2012 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Пирин (Разлог)18142245844
2.Перун (Кресна)18125130841
3.Оборище (Панагюрище)181224442238
4.Рилски спортист (Самоков)181125351335
5.ОФК Хебър’11 (Пазарджик)181044392234
6.Марек (Дупница)18963251133
7.Германея (Сапарева баня)18954291932
8.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)18864391930
9.Витоша (Бистрица)18819302025
10.Велбъжд (Кюстендил)18747222925
11.Места (Хаджидимово)18738292524
12.Беласица (Петрич)18738262524
13.ОФК Костинброд18738182224
14.Витоша (Долна Диканя)185112173216
15.Миньор (Бобов дол)185112193616
16.Левски 1923 (Елин Пелин)184311173415
17.Септември (София)183312123812
18.Струмска слава (Радомир)183213164311
19.ПФК Хебър (Пазарджик)1812151278- 4
20.Балкан (Ботевград)* 
* Отборът на Балкан (Ботевград) се отказа от участие в първенството след II кръг
** На отбора на ПФК Хебър (Пазарджик) са отнети общо 9 точки заради неявявания на отбори от ДЮШ на клуба 
 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.