СКОНТО ООД

19-те „есенни” мача на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 14 Август 2011 20:24

 

За втори пореден сезон отборът на „Чепинец” ще тръгне като домакин в първенството на Югозападната „В” група. Жребият отреди на велинградчани да приемат „новото областно попълнение” в дивизията – Оборище (Панагюрище). Дерби срещата предизвиква огромен интерес и се чака да събере рекорден брой зрители на стадион „9-ти септември” в Ракитово. Мачът е насрочен за 21 август, когато стартира шампионатът в третия ешелон.

Седмица по-късно е първото гостуване срещу тима на Германея (Сапарева баня), който завърши на 16-то място през последния сезон.

В III кръг отборът от СПА – столицата на Балканите приема новият член на трета дивизия - Беласица (Петрич).

Следващата визита на велинградчани е срещу Балкан (Ботевград).

ПФК Хебър (Пазарджик) гостува в мач № 5 за „Чепинец”, а след това идва среща в столицата срещу Септември (Сф).

Домакинските изяви на тима от курорта продължават с двубой срещу ОФК Костинброд.

В VIII кръг се задава пътуване до Благоевград, където е срещата между Пирин (Блгр) и „Чепинец”.

Велбъжд (Кюстендил) и Струмска слава (Радомир) последователно ще влязат в ролята на гости на велинградския отбор в IX и X кръг.

След двете срещи на собствен терен, схемата праща „Чепинец” в Кресна, където съперник ще е местния „Перун”.

Велинградчани приемат Витоша (Долна Диканя) в седмото си домакинство за сезон 2011/12. 

В следващия етап от първенството, съставът от курортния град ще има визита на Левски (Елин Пелин). 

В XIV кръг идва ред на Места (Хаджидимово) да гостува на „Чепинец”.

Регионалното дерби в Пазарджик срещу ОФК Хебър 2011 (Пз) е заложено в ХV кръг.

Веднага след този мач футболистите от курорта трябва да приемат отборът, който последен ще получи правото да играе в трета дивизия. Вариантите са два – Марек (Дупница) или Рилски спортист (Самоков).

Предпоследното гостуване на „Чепинец” е срещу Витоша (Бистрица).

Заключителната изява на „синьо-червените” пред собствена публика за календарната 2011 година е срещу Миньор (Бобов дол).

Велинградчани ще закрият първия дял на шампионата с визита на Пирин (Разлог).

През есента „Чепинец” ще има 10 домакински срещи и 9 гостувания в Югозападната „В” група.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.