НАКРАТКО:
19 гола бяха отбелязани в срещите от XVI кръг на ЮЗ Трета лига, гр. 1
13 гола бяха отбелязани в срещите от XVI кръг на ЮЗ Трета лига, гр. 2

СКОНТО ООД

Дадоха дербито Хебър II - Брацигово на рефер от ЮЗ Трета лига

Последната среща на Чеипинец за 2022 г. бе поверена на Найден Гатев...

#000000

Чепинец с пети пореден успех, Чаушев избухна с пет гола

Велинградчани заемат второ място в класирането...

#000000

Чепинец не допусна изненада срещу тима на Сарая

Валентин Чаушев бележи два гола и изработи дузпа за велинградчани...

#000000

ЮЗ Трета лига: Сл. герой – Септември II (София) 2:1

Двубоят бе белязан от интересни моменти и пред двете врати и завърши с три червени картона...

#000000
https://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/5649712897_4.jpg
https://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1591133321_g.JPG
https://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/7716143200_3.jpg
https://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1449633318_g.JPG
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Дадоха дербито Хебър II - Брацигово на рефер от ЮЗ Трета лига
Събота, 03 Декември 2022 (0 Comments)
Станислав Апостолов (с топката) получи дербито на "А" РГ - ПазарджикСблъсъкът за лидерското място между Хебър II (Пазарджик) и Брацигово бе... продължава>
Чепинец с пети пореден успех, Чаушев избухна с пет гола
Неделя, 27 Ноември 2022 (0 Comments)
Чепинец продължи победната си серия и в ЛозенТимът на Чепинец спечели убедително с 2:8 визитата си на Лозен в мач от четвърта дивизия.... продължава>
Апостолов, Георгиев и Гатев с по два наряда в четвърта дивизия
Петък, 25 Ноември 2022 (0 Comments)
Станислав Апостолов (с топката) получи два сблъсъка от програмата на "А" РГ - Пазарджик този уикендПо два мача от четвърта дивизия ще... продължава>
Чепинец не допусна изненада срещу тима на Сарая
Сряда, 23 Ноември 2022 (0 Comments)
Чепинец записа седми успех от началото на сезонаСъставът на Чепинец се наложи с 3:1 срещу гостите от Сарая в мач от „А“ Регионална група... продължава>
ЮЗ Трета лига: Сл. герой – Септември II (София) 2:1
Вторник, 08 Ноември 2022 (0 Comments)
Играчите на Сливнишки герой (в синьо) пречупиха селекцията на Септември II (Сф)Инфарктен домакински успех с 2:1 срещу гостите от... продължава>
Двуцифрено голово шоу на Чепинец срещу Вихър (Ветрен)
Събота, 05 Ноември 2022 (0 Comments)
Чепинец записа най-убедителната си победа в първенството на "А" Регионална група - ПазарджикТимът на Чепинец разби с 10:0 гостите от Вихър... продължава>
Карагьозов свири в Пещера и Панагюрище, Гатев с наряд във Велинград
Петък, 04 Ноември 2022 (0 Comments)
Цветомир Карагьозов ще раздава правосъдие в два мача от четвърта дивизия през уикендаПазарджишкият рефер Найден Гатев ще ръководи... продължава>
efbet Лига: Славия (София) – Спартак (Варна) 2:2
Сряда, 02 Ноември 2022 (0 Comments)
Битката между Славия (в бели екипи) и Спартак (в синьо) не излъчи победител Съставите на Славия (София) и Спартак (Варна) завършиха 2:2 в... продължава>
Чепинец излъга Величково, гол на Чаушев реши мача
Понеделник, 31 Октомври 2022 (0 Comments)
Отборът на Чепинец (в бяло) взе трите точки във Величково (ФОТО: Пресслужба на ФК Величково)Ценен успех с 0:1 при визитата си на Величково... продължава>
Бивш професионален съдия взе мача Величково – Чепинец
Петък, 28 Октомври 2022 (0 Comments)
Реферът Деян Георгиев бе асистент в "Б" група през периода 2011-2015 г.36-годишният рефер Деян Георгиев ще ръководи съботния двубой между... продължава>
Програма на футболните срещи при VIII-X клас от УСИ 2022-23 във Велинград
Четвъртък, 27 Октомври 2022 (0 Comments)
VIII - X клас (юноши)   Етап Дата и час Отбори Резултат Гр. Б 25.10.22 г. (вторник) 14:30 ч. НПГГС  „Христо Ботев”... продължава>
Програма на футболните срещи при XI-XII клас от УСИ 2022-23 във Велинград
Вторник, 25 Октомври 2022 (0 Comments)
X - XII клас (юноши) Етап Дата и час Отбори Резултат Гр. А 24.10.22 г. (понеделник) 14:30 ч. СУ „М. Драгинов” ... продължава>
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - XVIII кръг

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Марек (Дупница)-:-Левски-Раковски (Сф)
14:00 ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Сливн. герой
14:00Славия II (Сф)-:-Ботев (Ихт)
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот) 
14:00Чавдар (Етр)-:-Септември II (Сф)
 Пирин (ГД)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XVIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КРРилски спортист9:1Надежда (Добр) 
КРГранит (Владая)0:6ФК Кюстендил
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Вихрен (Санд)

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

ОТЛЛевски II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
  Оборище (Пан)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:1Брацигово

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Спартак (Пещера)  
14:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Юнак (Ивайло) 
14:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)     

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КР    Чепинец (Вел)5:0Тракия (Пз)
КРВеличково1:3Балкан (Варвара)
КРЗвезда (Семчиново)1:3Чико-Бунара (Бяга)

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Сарая-:-Вихър (Ветрен)
 Лозен -почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)14+2736
 2 Балкан (Ботевград)16+831
3Чавдар (Етрополе)13+2030
4Сливнишки герой (Сливница)15+427
 5 Славия II (София)15+625
6Банско тийм15-122
7ЦСКА 1948 III (София)16-417
8
Септември II (София)16-516
9Левски-Раковски (София)15-1315
10
Ботев (Ихтиман)15-1112
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)12+1522
4Локомотив (Септември)12-2415
 5 Марица (Белово)12-1215
6Оборище II (Панагюрище)12-214
7Спартак (Калугерово)12-1813
8
Спартак (Пещера)12-2213
9
Тракиец (Главиница)12-2112
10Юнак (Ивайло)12-394
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая10-215
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)10-413
  

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.