Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2019/20 г. Печат
Събота, 02 Ноември 2019 14:52

V - VII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Квалиф. кръг

21.10.19 г.
(понеделник)
14:00 ч.

ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

СУ „Хр. Смирненски”
/Св. Петка/

2:1

Квалиф. кръг

21.10.19 г.
(понеделник)
15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

ОУ „Васил Левски”
/Кръстава/

7:0

Четвъртфинал №1

22.10.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

0:5

Четвъртфинал №2

22.10.19 г.
(вторник)
15:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

1:6

Четвъртфинал №3

24.10.19 г.
(четвъртък)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски” /Грашево/

ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

1:0

Четвъртфинал №4

24.10.19 г.
(четвъртък)
15:00 ч.

ОУ „Христо Ботев” /Велинград/

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

2:3*
*след дузпи

Полуфинал №1

29.10.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски”
/Грашево/

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

0:2

Полуфинал №2

29.10.19 г.
(вторник)
15:00 ч.

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

4:0 

Мач за 3-4 място

06.11.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски” /Грашево/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

2:4

Финал

06.11.19 г.
(сряда)
15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

0:1

 VIII - X клас 

Етап 

Дата и час 

Отбори 

Резултат 

Квалиф. кръг 

23.10.19 г.
(сряда)
15:15 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”
/Велинград/

9:0

Полуфинал №1

30.10.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

1:2

 

Полуфинал №2 

30.10.19 г.
(сряда)
15:30 ч.

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/ 

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

3:1

 

Мач за 3-4 място 

06.11.19 г.
(сряда)
16:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/ 

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/ 

0:3 (сл.)

 

Финал

08.11.19 г.
(петък)
15:30 ч. 

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/ 

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/ 

8:0 

 

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Квалиф. кръг

22.10.19 г.
(вторник)
16:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

2:1

Квалиф. кръг

23.10.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“
/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”
/Св. Петка/

3:2

Полуфинал №1

05.11.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“
/Велинград/

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

05.11.19 г.
(вторник)
15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”
/Велинград/

1:4

Мач за 3-4 място

07.11.19 г.
(четвъртък)
14:00 ч.

 ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

 НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

3:0 (сл.)

Финал

08.11.19 г.
(петък)
14:00 ч.

 ИСУ „Васил Левски”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

5:6*      *след дузпи


Още по темата:

Ученическото първенство по футбол навлиза в решителна фаза