НАКРАТКО:
31 гола бяха отбелязани в срещите от XV кръг на ЮЗ Трета лига
2,68 гола на мач е средната резултатност в ЮЗ Трета лига

СКОНТО ООД

12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“

Петър Мицин е №1 при юношите младша възраст...

#000000

Временно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20

Водач е отбора на Чико - Бунара (Бяга)...

#000000

Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20

Лидерското място държи Миньор (Пк) с актив от 33 точки...

#000000

Срещата ЦСКА – Славия (1:0) през обектива на Velsport24.com

Армейците продължават по възходяща линия в шампионата...

#000000
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8587803021_g.jpg
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/993667ball2018_1_.jpg
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/889705adidas2019.JPG
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9690553018_g.JPG
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
altech.bg%20
12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“
Четвъртък, 21 Ноември 2019 (0 Comments)
Петър Мицин и Мария Ангелова със своята треньорка Йорданка ПенинаПК Белмекен - Велинград с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков се... продължава>
Временно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20
Неделя, 17 Ноември 2019 (0 Comments)
Ч Е Т В Ъ Р Т А   Л И Г А - П А З А Р Д Ж И Ксезон 2018/19 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 Чико-Бунара (Бяга) 11 10... продължава>
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20
Събота, 16 Ноември 2019 (0 Comments)
Ю Г О З А П А Д Н А  Т Р Е Т А  Л И Г А сезон 2019/20 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 14 10 3 1 ... продължава>
Студент №1 на УНСС с наряд в Сарая, Колина взе мача във Велинград
Петък, 15 Ноември 2019 (0 Comments)
24-годишният Стоил Малинов ще контролира мача между съставите на Сарая и БрациговоОбластната СК изпрати пазарджишкият рефер Стоил... продължава>
Рекордьор по мачове в елита свири дербито на непобедените
Петък, 15 Ноември 2019 (0 Comments)
Рефер №1 по ръководени мачове в елитната ни група Николай Йорданов получи битката в ПерникОпитният рефер Николай Йорданов ще раздава... продължава>
Срещата ЦСКА – Славия (1:0) през обектива на Velsport24.com
Четвъртък, 14 Ноември 2019 (0 Comments)
Футболистите на ЦСКА (в червено-бяло) записаха трети пореден успех и суха мрежа в първенствотоОтборът на ЦСКА взе трета поредна победа в... продължава>
Три училища са общински първенци по футбол във Велинград
Вторник, 12 Ноември 2019 (0 Comments)
Валентин Таров (в зелено-червено) се разписа 2 пъти за "горските"Отбори от три велинградски училища  ще продължат в областния етап от... продължава>
Чико-Бунара (Бяга) с 10-а поредна победа, Чепинец с първа загуба
Вторник, 12 Ноември 2019 (0 Comments)
Ветеранът Явор Въндев (вляво) се отчете с 2 гола за Чико-Бунара в мача срещу ЧепинецОтборът на Чико-Бунара (Бяга) записа 10-и пореден успех... продължава>
Цветомир Карагьозов свири дербито в Бяга
Петък, 08 Ноември 2019 (0 Comments)
Неостаряващият ветеран Явор Въндев се отчете с 2 гола в мача срещу ЧепинецПазарджишкият арбитър Цветомир Карагьозов ще раздава... продължава>
Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2019/20 г.
Събота, 02 Ноември 2019 (0 Comments)
V - VII клас   Етап Дата и час Отбори Резултат Квалиф. кръг 21.10.19 г.(понеделник)14:00 ч. ОУ „Иван Вазов”... продължава>
Ученическото първенство по футбол навлиза в решителна фаза
Петък, 01 Ноември 2019 (0 Comments)
Селекцията на НПГГС "Хр. Ботев" (в зелено-червено) се класира за финала при учениците от VIII - X класПрез месец ноември предстои да бъдат... продължава>
Успехи на ПК Белмекен, Петър Мицин с Кандидат - майсторска норма
Четвъртък, 31 Октомври 2019 (0 Comments)
Възпитаниците на ПК Белмекен взеха 10 медала в Стара ЗагораОтново много силно се представиха състезателите на Плувен клуб Белмекен -... продължава>
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
Чепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР  Балкан (Варвара)1:1Чико-Бунара (Бяга)  
СЛСветкавица (Син)0:3Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)0:3Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
14+2433
2Септември (Симитли)14+1532
3Вихрен (Сандански)15+1332
4Спортист (Своге)14+7 28
5Оборище (Панагюрище)15+1528
6ФК Кюстендил14+725
7Беласица (Петрич)14+322
8
Сливнишки герой (Сливница)14+421
9
Банско14+620
10
Надежда (Доброславци)14-217
11Чавдар (Етрополе)14+116
  12Балкан (Ботевград)14-715
13Ботев (Ихтиман)14-1412
14Пирин (Разлог)14-1110
 15  Марек (Дупница)14-209
16Рилски спортист (Самоков)14-178
17Перун (Кресна)14-247
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+4631
2Брацигово11+4227
3Чепинец (Велинград)11+2724
 4 Левски (Паталеница)11+1021
5Марица (Белово)11+721
6Локомотив (Септември)11+1019
7Спартак (Калугерово)11-119
 8 Балкан (Варвара)11+1017
9Величково11+214
10
Родопи (Козарско)11 014
11Тракиец (Главиница)11-213
 12 Сарая11-129
13Тракия (Пазарджик)11-109
14Лозен11-357
 15  Вихър (Ветрен)11-412
 16 Светкавица (Синитево)11-531
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XIV кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Вихър (Ветрен)-:-Светкавица (Син)
14:00Балкан (Варвара)-:-Сарая
14:00Тракиец (Глав)-:-Лозен

24 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Чепинец (Вел)        
14:00Брацигово-:-Левски (Пат)
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
14:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.