НАКРАТКО:
21 гола бяха отбелязани в срещите от XXIII кръг на ЮЗ Трета лига
2,57 гола на мач е средната резултатност в ЮЗ Трета лига

СКОНТО ООД

Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция

Александра Влахова премери сили с най-добрите при жените до 20 г.

#000000

Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19

Лидерът Хебър (Пазарджик) има аванс от 6 точки пред преследвач си Оборище...

#000000
#000000

52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“

Наградите връчи официалният гост Гаро Бардизбанян - първият ски-учител в Пловдив...

#000000
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6227832884_g.JPG
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/689924_joma2018_g.JPG
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9221222915_g.jpg
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8804612914_g.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19
Събота, 23 Март 2019 (0 Comments)
Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г Асезон 2018/19 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 23 19 2 2 ... продължава>
Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция
Събота, 23 Март 2019 (0 Comments)
Александра Влахова стартира на Световното първенство в ШвецияВелинградчанката Александра Влахова записа три старта в индивидуалните... продължава>
Рефер от Първа лига за Чавдар - Хебър
Петък, 22 Март 2019 (0 Comments)
Николай Йорданов ще взима съдийските решения на мача в ЕтрополеКюстендилският Столичният рефер Николай Йорданов получи наряд за... продължава>
28 отбора се включват в турнира „Ние сме бъдещето – Велинград Къп 2019”
Петък, 22 Март 2019 (0 Comments)
Велинград ще посрещне 28 детски отбора при родените от 2008 до 2011 г.15 футболни клуба и 28 отбора ще участват в турнира „Ние сме бъдещето –... продължава>
52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“
Четвъртък, 21 Март 2019 (0 Comments)
СК Канари не за първи път се довери на отличните условия на писта "Старина" (Фото: Гергана Моллова) Отлично подготвената писта... продължава>
2 мача между Чепинец и Локо (Септември) в 1 ден
Четвъртък, 21 Март 2019 (0 Comments)
Реферът Станислав Апостолов (с топката) получи наряд за неделните срещи във ВелинградОтборите на Чепинец (Велинград) и Локомотив... продължава>
Наказаха 9 играчи в ЮЗ Трета лига, Беласица с глоба
Сряда, 20 Март 2019 (0 Comments)
Ивайло Златев от Балкан (Ботевград) пропуска една среща на своя тим заради допуснат червен картонЗоналната Дисциплинарна комисия... продължава>
Вижте уникалната хореография на мача ЦСКА – Берое (2:0)
Вторник, 19 Март 2019 (0 Comments)
Срещата между ЦСКА и Берое събра скромните 3000 зрители, но хореографията на сектор "Г" обиколи ЕвропаЦСКА победи с 2:0 гостите от Берое в... продължава>
Финансов спец свири Миньор (Пк) – Оборище
Вторник, 19 Март 2019 (0 Comments)
Ръководещият срещи във Втора лига взе битката между Миньор (Пк) и Оборище (Панагюрище)Благоевградчанинът Благой Манов ще раздава... продължава>
Левски (Ракитово) взе трите точки в мач с 5 гола
Понеделник, 18 Март 2019 (0 Comments)
Техничарят Росен Сатев (в бяло-синьо) е основна фигура в състава на Левски (Ракитово)Петодивизионният Левски (Ракитово) записа ценен... продължава>
Чепинец загуби визитата си на Тракия (Пз)
Понеделник, 18 Март 2019 (0 Comments)
Селекцията на Чепинец допусна първо поражение за 2019-аТимът на Тракия (Пазарджик) се наложи с 1:0 срещу Чепинец (Велинград) в среща от... продължава>
Петър Мицин от ПК Белмекен с 4 медала на МТ „Пирин“
Понеделник, 18 Март 2019 (0 Comments)
Състезателят на ПК Белмекен Петър Мицин спечели 3 златни и 1 сребърен медал в БлагоевградПК Белмекен - Велинград участва с 10 плувци на... продължава>
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Германея (Сб)
КРРилски спортист
3:0Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)
2:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
1:5Банско
КРНадежда (Добр)
2:0Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)1:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:2Спортист (Своге)
КРПирин (Разлог)
2:0Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XIX кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая
5:2Тракиец (Глав)
КРРодопи (Коз)
0:0Балкан (Варвара)
КР   Вихър (Ветрен)
0:3Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Обл. п-во за деца - VIII кръг

24 март 2019 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
23+3259
2Оборище (Панагюрище)
23+2153
3 Вихрен (Сандански)
23+1044
 4  Банско
23+2044
5 Пирин (Разлог)
23+1743
6 Сливнишки герой (Сливница)
23+2343
7Миньор (Перник)
23+634
8Рилски спортист (Самоков)
23+234
9Беласица (Петрич)
23+630
10
Чавдар (Етрополе)
23+629
11Марек (Дупница)23-226
 12 Германея (Сапарева баня)
23-1626
13Надежда (Доброславци)
23-1922
14Септември (Симитли)
23-822
 15  Ботев (Ихтиман)
23-2722
16Спортист (Своге)
23-1718
17Балкан (Ботевград)
23-1818
18Велбъжд (Кюстендил)
23-368
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIV кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Надежда (Добр)
15:00Сливнишки герой
-:-Оборище (Пан)
15:00Миньор (Пк)
-:-Марек (Дупница)
15:00Септември (Сим)-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Банско
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Германея (Сб)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Пирин (Разлог)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XX кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)
-:-Марица (Белово)
15:00Величково
-:-Родопи (Коз)
15:00    Брацигово-:- Сарая
15:00Локомотив (Септ)-:-Оборище II (Пан) 

31 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат)
-:-Чепинец (Вел)
15:00Тракия (Пз)
-:- Чико-Бунара (Бяга)
15:00Тракиец (Глав)
-:-Спартак (Кал)
15:00Ботев (М. клисура)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.