СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Велинград бе домакин на уникално състезание за ловни кучета 1232
2 Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите 1911
3 VELSPORT24.com: 10 години не стигат! 861
4 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2018-а 2048
5 Александра Начева е №1 при младите спортисти за 2018-а 7511
6 Комплекс „Старина“ открива зимния сезон на 22 декември 3152
7 Съдиите и делегатите от област Пазарджик завършиха 2018-а с банкет 2596
8 Отборът на УОГС – Юндола е №1 в Националното състезание за секачи 4280
9 ОС на БФС – Пазарджик закри сезона с банкет 3465
10 СУ "Методий Драгинов" - Драгиново е №1 за купа "Велинград" 3393
11 25-то издание на лекоатлетическата щафета във Велинград 3408
12 VELSPORT24.com стана на 9! 1841
13 Предстои седмото издание на фестивала "Пролетно хоро" 1674
14 Комплекс "Старина" - истински хит за скиорите 2078
15 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2017-а 2090
16 ОС на БФС – Пазарджик завърши 2017-а с банкет 2758
17 Ски-колегията във Велинград с 4 нови съдии 2105
18 На 15 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2017-а 2336
19 Близо 100 нови ученици посрещна НПГС „Христо Ботев“ 2865
20 Бивш играч на Чепинец влезе във „Фермата“ 3487
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 12
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.