СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Славната Ирина Никулчина на Куртово 1183
82 Елитът на Велинград уважи юбилея на ПК Белмекен 2049
83 Плувната приказка на Белмекен стана на 20 2003
84 ПК Белмекен отпразнува 20-годишен юбилей 2364
85 Световен ден на снега 2016 в неделя на Витоша 3753
86 Димитър Муртин влезе в Клуб 60 1953
87 Фенклубът на Манчестър Юнайтед във Велинград зарадва деца 1368
88 Една легенда на Чепинец на 70 години 1986
89 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а 1559
90 Звезда в ските прави телевизионен дебют в Eurosport 1415
91 Мачът на Кубрат на живо по Diema Sport в събота 1144
92 На 17 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2015-а 1258
93 Десетки паднали дървета от силния вятър във Велинград 1547
94 Вижте колко събраха за Васка на мача на Чепинец 1595
95 Благотворителна акция: Да помогнем на Васка! 2669
96 Велинградският Меси с ново признание 2221
97 Национали на Конго впечатлени от купа „Велинград – Сивен“ 1126
98 Тръгва нов спортен HD канал, част от пакета Diema Extra 1241
99 Discovery и Eurosport взеха ТВ правата за олимпийските игри 1156
100 Финален спринт реши лекоатлетическата щафета 1703
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 5 от 13
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 79 посетителя в сайта

Приятели

. .
.