СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Световен ден на снега 2017 предстои на 15 януари 912
42 Australian Open - началото на най-добрата тенис година за Евроспорт 857
43 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а 1872
44 Комплекс „Старина“ отвори врати за новия зимен сезон 1954
45 Съдии и делегати изпратиха 2016-а с купон 1562
46 На 22 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2016-а 1018
47 Пълен триумф на Дорково Юнайтед във футболния празник „Цепина“ 3224
48 СИДП – Шумен триумфира на Юндола, домакините също с отличия 4116
49 Юндола посреща най-добрите дървосекачи в България 1722
50 ЕВРО 2016: Прогнозите на футболните шефове 1056
51 Приключи второто издание на турнира „Том и Джери“ във Враца 871
52 Мартин Чой е готов за предизвикателството „12-те часа на Портимао“ 715
53 Академия "Том и Джери" реализира мащабен детски проект в София 1139
54 Щафетата на СОУ „М. Драгинов“ отнесе купа „Велинград“ в Драгиново с рекорд 3735
55 Шест отбора стартират в щафетата за купа "Велинград" 1560
56 БНТ и Нова телевизия в партньорство за УЕФА ЕВРО 2016 871
57 Велинградско присъствие на финала в Лига Европа 1548
58 Предстои шестото издание на спортния празник „Том и Джери“ 882
59 Тенис, колоездене и футбол - акценти в програмата на Евроспорт за май 802
60 Куриозно: Пръскачки спряха юношески мач 1013
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 3 от 12
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.