СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Световен ден на снега 2017 предстои на 15 януари 900
42 Australian Open - началото на най-добрата тенис година за Евроспорт 842
43 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а 1856
44 Комплекс „Старина“ отвори врати за новия зимен сезон 1933
45 Съдии и делегати изпратиха 2016-а с купон 1540
46 На 22 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2016-а 1007
47 Пълен триумф на Дорково Юнайтед във футболния празник „Цепина“ 3201
48 СИДП – Шумен триумфира на Юндола, домакините също с отличия 4054
49 Юндола посреща най-добрите дървосекачи в България 1700
50 ЕВРО 2016: Прогнозите на футболните шефове 1044
51 Приключи второто издание на турнира „Том и Джери“ във Враца 852
52 Мартин Чой е готов за предизвикателството „12-те часа на Портимао“ 706
53 Академия "Том и Джери" реализира мащабен детски проект в София 1096
54 Щафетата на СОУ „М. Драгинов“ отнесе купа „Велинград“ в Драгиново с рекорд 3699
55 Шест отбора стартират в щафетата за купа "Велинград" 1546
56 БНТ и Нова телевизия в партньорство за УЕФА ЕВРО 2016 865
57 Велинградско присъствие на финала в Лига Европа 1534
58 Предстои шестото издание на спортния празник „Том и Джери“ 870
59 Тенис, колоездене и футбол - акценти в програмата на Евроспорт за май 792
60 Куриозно: Пръскачки спряха юношески мач 1002
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 3 от 12
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.