СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
221 Спортните клубове във Велинград написаха благодарствен адрес 1402
222 Топреферът Антон Генов остана без книжка във Велинград 1468
223 Празничен обяд за ДЮШ на „Чепинец“ 1791
224 Книга за футбола в Чепинския край стягат във Велинград 1477
225 Димитър Дановски гледа към ново Световно първенство 1438
226 Иван Лебанов: Вие сте истинска реклама на Велинград 1320
227 Петър Милчев: Чувствам се пръв сред равни 1917
228 Голаджията Христо Спасов взе „Златната топка” 1865
229 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2009-та 2175
230 Една легенда на 52 1420
231 21 полицаи пазят на мач в трета дивизия 1368
232 Димитър Дановски стана Спортист на Велинград за 2009 година 1519
233 Футболна легенда носи уиски от Белгия за успех на „Чепинец“ 1585
234 Новак в трета дивизия пусна билети от 10 лева 1329
235 “Чепинец” събра Иван Лебанов и Фидел Беев 1828
236 ТД “Юндола” навърши 90 години 1422
237 2 състезатели от “Импулс” влизат в „Dancing Stars 2” 1593
238 Наш човек блесна като рефер 1549
239 Официален старт на VELSPORT24.COM 2893
 
<< Начало < Предишна 11 12 Следваща > Край >>
Страница 12 от 12
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
1:0ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)
1:1Беласица (Пч)
КРСпортист (Своге)
3:1Балкан (Бот)
КРРилски спортист
0:0Ботев (Ихтиман)
КРМарек (Дупница)
2:2Сливнишки герой
КРБанско
0:1Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)1:3Септември (Сим)
 Надежда (Добр)
-почива

4-та лига Пз - IV кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРМарица (Белово)5:2Сарая
КРРодопи (Коз)1:2 Тракиец (Глав)
КРСветкавица (Син)1:2Левски (Пат)
КРВеличково4:1Вихър (Ветрен) 

15 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Брацигово
КРЧико-Бунара (Бяга)10:1Лозен
КРСпартак (Кал)3:2Балкан (Варвара)
КРТракия (Пз)0:3Локомотив (Септ)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
17:00Сливнишки герой-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)
-:-Перун (Кресна)
17:00Септември (Сим)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
17:00ФК Кюстендил-:-Банско
17:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
17:00Надежда (Добр)-:-Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
17:00Левски (Пат)-:-Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 66 посетителя в сайта

Приятели

. .
.