СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
181 Пазарджик е домакин на турнир по програмата "Децата и футбола" 1212
182 VELSPORT24.com навърши 3 години 1206
183 Рефер влезе в историята на битките между Хебър и Чепинец 1399
184 Владимир Зографски бе избран за най-добър млад спортист на България 2040
185 България отбеляза Световният ден на снега 1761
186 ОКОНЧАТЕЛНО: 2 години условно за Фидел Беев 1929
187 България се включва в Световния ден на снега 1236
188 Вангелина Драганова е №1 за 2011 година 1548
189 Община Велинград отличи най-добрите спортисти 1490
190 Дузпи за първото място в „Спортист на годината” 2462
191 Благодарствено писмо до Димитър Муртин 3023
192 Стартира гласуването за Спортист на Велинград за 2011 година 2547
193 На 15 декември раздават спортните „Оскари” 1806
194 Вратар хвърли ръкавиците във Велинград 1755
195 Наградиха съдия-дебютант на мач в Ракитово 1635
196 Един мач на Боби Даскалов 2816
197 VELSPORT24 награди призьорите в анкета 2232
198 Велинград се готви за футболен юбилей 1483
199 Бранител държи лидерството в класацията на VELSPORT24 1814
200 Нов триумф за ОУ „Христо Ботев” в лекоатлетическата щафета 1418
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 10 от 12
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Чавдар (Етрополе)
16+820
10
Рилски спортист (Самоков)
16-520
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2012
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00   Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара)
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура) 

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.