СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Дебютно издание на стартовете с ролки за купа „Велинград“ 131
2 Руски триумф и рекорд на купа „Велинград – Сивен“ 257
3 Руснак счупи 12-годишен рекорд на Белмекен 447
4 Организират купа „Велинград – Сивен“ за 21-и път 475
5 Висока оценка за „Горски многобой 2017“ 2234
6 Юндола е домакин на Националното състезание „Горски многобой“ 2065
7 СУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 във волейбола 1560
8 Шампионски дубъл за СУ „М. Драгинов“ в тениса на маса 737
9 Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал 776
10 Рекордните 39 отбора влизат в битката за купа „Пазарджик-2016“ 810
11 Мениджър най-бърз в лекоатлетическия крос във Велинград 915
12 Наградиха призьорите от общинските ученически игри във Велинград 754
13 Гол от съблекалнята прати „горските“ в шампионска орбита 979
14 Юношите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ са №1 в баскетбола 1178
15 Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола 1493
16 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. 2040
17 Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград 1298
18 Българин стана световен студентски шампион по ски ориентиране 661
19 Българи диктуват темпото в Balkan Offroad Rallye 2015 831
20 Уникално офроуд състезание премина край Велинград 743
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 1 от 5
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 91 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер