СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Връчиха купите на най-добрите в ученическите игри във Велинград 919
2 Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола 1247
3 Нов голям успех за Александра Влахова в ски-ориентирането 1408
4 Велинградчанка завоюва медал в ски-ориентирането 1746
5 Беломъжев стартира със злато на държавното, велинградчанка 4-а в спринта 831
6 Юндола е домакин на Държавното първенство по ски-ориентиране 718
7 СУ „Васил Левски“ класира три волейболни отбора на финалите в Пазарджик 878
8 Шампионски дубъл за СУ „Св. св. Кирил и Методий“ при учениците от VIII – Х клас 891
9 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 1038
10 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 1084
11 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 1497
12 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 938
13 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 3059
14 Снежен ад на световното по риболов на лед край Батак 1197
15 Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 1618
16 СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ 1406
17 Велинградчанка грабна три отличия в ски-бягането и стана №1 3311
18 Велинградски триумф на ДП по ски-бягане 2586
19 Купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ събра 119 участници 1588
20 Организират летен турнир по минифутбол в Пазарджик 2874
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 Следваща > Край >>
Страница 1 от 7
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.