СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас 1272
82 ОУ „Н. Рилски“ и ОУ „Хр. Ботев“ са баскетболни първенци при най-малките 1152
83 "Горските" посветиха победата си на емблематичния Георги Зисов 1949
84 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. 2524
85 Разгром и служебна победа на старта на футболния турнир 1257
86 Сензация! „Горските“ спряха топфаворит 1830
87 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ класира 2 отбора в Пазарджик 1578
88 Девойките на СОУ „Васил Левски“ взеха титлата при VIII-X клас 1564
89 Ученическите игри във Велинград стартират през февруари 1170
90 Два медала за „Атлас“ от лятното с ролкови ски 1622
91 Непобедимият Вилегжанин вдигна купа „Сивен“ за трети път 1530
92 Предстои 19-то издание на купа "Сивен" 1393
93 Тенис-легенди в шампионски финал на „Велинград оупън“ 2227
94 Белмекен - шампионският път на Кобрата 1535
95 Големият спорт в малкия град: Тенис турнир във Велинград 3293
96 Етрополе празнува, СОУ „Христо Ясенов“ е футболен шампион 1582
97 Пето място за „горските” по футбол в България 1804
98 „Горските“ в „железен триъгълник“ на финалите в Етрополе 1685
99 Велинградчанин блести на турнир по културизъм 3281
100 Шампионски удар за ПГГС „Христо Ботев“ 1693
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 5 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.