СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
61 Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал 1464
62 Рекордните 39 отбора влизат в битката за купа „Пазарджик-2016“ 1372
63 Мениджър най-бърз в лекоатлетическия крос във Велинград 1686
64 Наградиха призьорите от общинските ученически игри във Велинград 1316
65 Гол от съблекалнята прати „горските“ в шампионска орбита 1507
66 Юношите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ са №1 в баскетбола 1681
67 Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола 2201
68 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. 2702
69 Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград 1852
70 Българин стана световен студентски шампион по ски ориентиране 1246
71 Българи диктуват темпото в Balkan Offroad Rallye 2015 1438
72 Уникално офроуд състезание премина край Велинград 1288
73 Рекордно участие за купа „Велинград – Сивен“ 1659
74 Максим Вилегжанин с нов триумф за купа "Велинград-Сивен" 1328
75 Руски шампиони стартират за купа "Велинград - Сивен" 1138
76 Горски многобой 2015 - шампионско признание за ПГГС "Хр. Ботев" 1644
77 ПГГС „Христо Ботев“ – първа сила в горския многобой 1542
78 Наградиха най-добрите отбори в общинските игри по футбол 1285
79 Футболистите на СОУ „Васил Левски“ са шампиони при най-малките 1183
80 „Горските“ грабнаха титлата при юношите 1337
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 4 от 8
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.